Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bwoay #20 üzenetére

    Hát Wii-ben nem nyilatkozom, PS3 nálam nagyon nem gyerebe játékkínálatban, Xbox az, amivel szimpatizálok, de csak kerülgetem, mint a forró kását :DDD

    A többire meg annyit, hogy nem is a labirintushenttel vagyok rosszban, hanem azzal a ténnyel, hogy már kevesen mernek igazán újító dolgokat az emberek képébe vágni, mert egyszerűen amazok már jóval kevésbé befogadókészek.
    Úgy is mondhatnám, hogy napjaink legsikeresebb játékai klisékből, steril "presetekből" építkeznek, egymásra hordják az éppen divatos dolgokat, mert így lehet minimalizálni a kockázatot.

    Én meg asz'ondom, hogy bizarre is good, a la House. :)

    Sectumsempra - For Enemies

  • copin

    őstag

    válasz bwoay #20 üzenetére

    igen, labirintushentek vannak... ...meg egy nagy adag nyitottság.

    Inkább türelem. Kétlem, hogy egy tipikus Wii vagy box vásárló (melós, vagy vérpisti) sokat akar tökölni egy játék felett. Amikor én éjszakás voltam örültem, ha volt időm egy kis kikapcsolódásra az alvás, a munka és a kötelező körök mellett. Így kétlem, hogy bármit fel lehet róni egy mai "gémernek", aki sikerélményt keres és könnyű kikapcsolódást, ha kell Duplo figurákat nézve (ami mellesleg illik a Wii menüjéhez). Amúgyis sokan hajtogatják hogy az élmény a fontos, nem csillió poligon, ami végső soron igaz lehet, mivel az ember a videokártyák felbukkanása előtt is játszott, rendszerint csoportosan (passziánsz multiplayer :D ). Kicsit úgy írsz mint egy 30-as, vagy 40-es gémer, aki visszasírja a 2D korszakot (ötletesség). Érték volt akkor? Hisz' fiatal volt akkoriban még az iparág és a mai tinik lehet hogy detto ilyen dumákkal jönnek majd a mostani nyafogók jelenlegi korában, csak a mai játékok lesznek a kreatívak (még emlékeznek rájuk, ha érdemes) és a 2020-as felhozatal lesz "sablonos". Az iparág kora miatt egy kicsit komikus megfogalmazás lenne sablonosnak nevezni bármit is, de a Wii hiába képvisel új vonalat (ötletet), a grafikája nem elég neked, ahogy elnézem. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák