Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz MiklosSaS #34 üzenetére

    Annyira nem rossz ez a hardver ami a One alatt van..

    Ahol kevés, ott játszanak a felbontással, ez a Sony-nál sincs másképp, ott is vannak 900p-s címek, ami ugye nem 1080p.. amit ennek a nextgen szintnek hozni kellett volna 30 vagy 60 fps-sel.. és most tök mindegy, hogy Xbox One, vagy PS4.. Mindkét kategóriában van felbontás szintű butítás, azért, hogy meglegyen a 60fps..

    A legcsúnyább bukás ugye a Battlefront volt, a maga 720p felbontásával..

    Az exkluzív címekkel ugye nincs gond egyik oldalon sem, mert ott "muszáj" ezt megoldani..

    Őszinte leszek, Én annak idején úgy gondoltam, hogy "megöli" az MS a pc piacot azzal, ahogy promózta a One-t, és jöttek olyan címek, amik több mint fél évvel később jelentek meg PC-re.. Vagyis, úgy, hogy aki nagyon vár egy címet, inkább vesz hozzá egy konzolt. Ehhez képest, fordult a kocka, pont az ellenkezője történik.. Vagyis, kiadja a címeket pc-re, lehet kicsit butítva is, de sokaknak ez épp elég motiváció.
    A legjobb példa jelenleg erre a Forza 6 free to play verziója.

    Hát nem tudom.. Ez a bővíthetőség jó lenne.. de akkor egy modult kellene adni a meglévő gépek mellé, legalábbis szerintem.. Persze reális áron..De, kinek mit takar a reális.. Persze, ott kérdés, hogy, hogyan oldják meg a csatlakozást.. mert ugye max usb, vagy a kinect port áll rendelkezésre.

    Vagy, komplett új gép, új revízió.. Dehát, ki tudja, hogy mennyien vállalnák be ezek után..

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • #20691712

    törölt tag

    válasz MiklosSaS #34 üzenetére

    Nallunk a ps4-rol mondja ugyanezt az egyik progger.
    Azt mondja mivel a magonkenti teljesitmeny egy nagy nulla ugy ha ir valamit es ki akarja probalni akkor rogton parhuzamositania kell ami felesleges ido de muszaj.
    Pc-n intelen van ero, hogy singleben is jol lefusson aztan lehet a parhuzamositassal szuttyogni ha kell.
    Szoval ugy tunik mind a ketto egy fospisztoly.
    Most abszolut nem haterkedesbol mondom, de AMD....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák