Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz [CsuCsu] #1 üzenetére

    Én már a mostani gentől is ezt vártam, de inkább PC-t vettem, szóval jelenleg csak egy combosabb VGA választ el a 4k játéktól. Mire vállalható áron lesz 4k monitor/tv addigra már belefér majd a VGA is, és tádáám, kész a generációváltás ami a warcraft 3-ig visszafele kompatibilis. Addig meg beérem az x360 kontrollerrel babzsákban tunyulósan fullHD-ben többnyire 60, új címeknél meg 30 FPS-el medium/high-on.

    Ismerősömnek van x360 konzolja, és a mostani generáción én is erősen elfilóztam rajta hogy konzolra váltok, de egyszerűen csúnyának tartom a játékokat, megszoktam a PC-s képi világot.

    Amúgy az elképzelés érdekes, én úgy tudom elképzelni hogy évente lenne egy lite/normal/high end verzió. Lite lehetne olcsóbb mint a mostani, akik csak játszani akarnak és nem számít a grafika azokhoz így be lehetne törni, normal lenne a középmezőny, high end meg a csúcsgrafika, 60FPS, 4k felbontás és barátai, persze borsos áron. Aztán mindenki nyomul azzal amit szeretne, vidám lenne a magam fajta pixelhuszár meg a hétköznapi just dance kategóriás user is.

Új hozzászólás Aktív témák