Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz flash- #39 üzenetére

    csak, hogy az ok-okozatot tisztába tegyük:
    ha jól sejtem nem azért lettek év áruháza, mert lefizették az árukeresőt. Azért lettek az év áruháza, mert akkora forgalmuk volt és a különböző hirdető oldalak pedig jutalékot kapnak a rajtuk keresztül értékesített termékek után. :U

    (#29) Scorp2011
    érdemes lenne elolvasnod a számlát, valamelyik cégnél a számla egyben a garancia papír is. Külön papír lehet azért nincs hozzá, mert nem a magyar nagykereskedésen keresztül vették, így közvetlenül csak hozzájuk érvényes.

    (#24) gabor9991
    sok monitorhoz csak vga kábel jár, az optional jelzés az úmutatón azt jelenti, hogy nem jár hozzá minden régióban. Régebben még erősködtek is, hogy vegyek a monitor mellé kábelt, mert vga-val nem lesz olyan jó a kép. Mivel előre utánanéztem a gyártónál a pontos típusnak, így tudtam, hogy van benne és ott is volt. Más esetekben is benne volt az a kábel, amit a gyártó mellékelt. Ha a gari papírt a dobozból kell kibányászni, akkor lehet kiejtették közben. Mostanában már külső műanyag tasakba szokták inkább tenni, hogy ne kelljen hozzá kibontani.

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz , #41 üzenetére

    Nincs a weblapon a fiókodnál fenn letölthető formában? Jelezted ezt nekik valaha is? Nekem eddig megvolt mindenhez a gari papír is.
    Ha cégre veszed áfát visszaigényelni, arra nem jár garancia, ugye tudod?

  • azbest

    félisten

    válasz pengwin #57 üzenetére

    az amazonnál érdmemes megkülönböztetni a saját eladású, fullfiled by amazon és véletlenszerű kínai piacos eladó termékét. Persze, hogy egy katyvasz az, amit a kínából küldött kínai árunál találsz, ahogy ebayen és aliexpressen is.

    Innen, macerás, magyar postás kézbesítéssel persze, hogy nem olyan kívánatos a rendelés. Főleg, ha még sokba is kerül a szálíltás. Ahol viszont ott vannak, van közeli raktár, ott sokkal pörgősebb. Nameg, ha itt lennének, akkor magyar support is kellene legyen.

    Ettől még persze vannak boltok, ahonnan értelmesen lehet rendelni most is. Viszont gyönyörűen megfigyelhető némelyik termékcsoportnál, ahol voltak nagy kilengések az árakban, hogy a magyar nagykerek közt lehet némi összejátszás. Amikor aranyárban van egy termékcsoport, akkor mindenféle noname gyártó, vagy oem is megjelenik a kínaálatban kicsit olcsóbban. Amikor viszont leesnek az árak, akkor mindenkinél csak a legmárkásabb, legdrágább változatot látni, a kommersz, filléres cuccokat leveszik a kínálatból. Értem én, hogy ugyanannyi munka van az olcsó és a drága termékkel is, ezért a drágát igyekszenek eladni a nagyobb profitért, de vásárlóként ez nem túl kedvező... ilyenkor nem hátrány, ha van egy harmadik fél, akinél mindig kapni mindenfélét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák