Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz flash- #39 üzenetére

    csak, hogy az ok-okozatot tisztába tegyük:
    ha jól sejtem nem azért lettek év áruháza, mert lefizették az árukeresőt. Azért lettek az év áruháza, mert akkora forgalmuk volt és a különböző hirdető oldalak pedig jutalékot kapnak a rajtuk keresztül értékesített termékek után. :U

    (#29) Scorp2011
    érdemes lenne elolvasnod a számlát, valamelyik cégnél a számla egyben a garancia papír is. Külön papír lehet azért nincs hozzá, mert nem a magyar nagykereskedésen keresztül vették, így közvetlenül csak hozzájuk érvényes.

    (#24) gabor9991
    sok monitorhoz csak vga kábel jár, az optional jelzés az úmutatón azt jelenti, hogy nem jár hozzá minden régióban. Régebben még erősködtek is, hogy vegyek a monitor mellé kábelt, mert vga-val nem lesz olyan jó a kép. Mivel előre utánanéztem a gyártónál a pontos típusnak, így tudtam, hogy van benne és ott is volt. Más esetekben is benne volt az a kábel, amit a gyártó mellékelt. Ha a gari papírt a dobozból kell kibányászni, akkor lehet kiejtették közben. Mostanában már külső műanyag tasakba szokták inkább tenni, hogy ne kelljen hozzá kibontani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák