Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz jacint78 #76 üzenetére

    Csak arra céloztam vele, hogy a való világban az ilyen általánosítások minden nemzetre jellemzőek, mert csak magukat ismerik. Lám az angolok helyett ők a leginkább pesszimisták a norvégok szerint meg ők. De aussie kollégától is hallottam már ugyanezt, szóval ezek ilyen dolgok.;)

    Németekkel pl. ugye a precizitást társítjuk, ennek ellenére még egy németet sem hallottam hogy ő precíz lenne és mindig meglepődnek, ha szóba kerülnek ilyen dolgok és elmondom, hogy szerintünk ők precízek és kimértek. Erre az átlag bajor elmondja, hogy a "hülye" svábok azok aztán karót nyeltek és ilyenek, de mi lazák vagyunk. A svábok elmondják, hogy ők aztán nagyon életvidámok és a bajorokra nem szabad bízni semmit mert állandóan részegek, az északnémetek meg mindkettőt szidják. Amiben viszont egyetértenek, hogy ők egyáltalán nem precízek és soha nem szabad hétfőn (vagy pénteken -> most nem emlékszem náluk melyik a problémás nap) gyártott német terméket vásárolni. :DDD

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák