Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    Ez a Francia Riviérán átvezető E80-as út, ép tegnap nyomtam rajta pár kört egy ugyanilyen X4 Touring Car-ral. Maga a játék nagyon ígéretes már így pre alpha állapotában is, fél éve befizettem rá és nem sajnáltam meg. Érdekes végigkövetni, ahogy napról napra fejlődik a játék, épülnek a pályák és az autók. Véleményem szerint követendő példa, főleg a PC-s játékok piacán. Egyébként én is úgy tudom hogy konzolra is készül, de a fő platform a PC.
    Aki nem sajnál 10 eurót, az jogot szerezhet a pre alpha-ra, szerintem érdemes kipróbálni. Már most rengeteg utcai és épített versenypálya van, és a kart-tól kezdve a forma autókig, a túraautókon át az utcai járgányokig van minden. 10 euróért havi buildeket kapunk, de 25-től már heti jár és exkluzív autók, pályák. 45 euró befizetése esetén már ingyen jár a játék a megjelenéskor, ez alatti befizetés esetén levonják a játék árából.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz grunge #16 üzenetére

    Megnéztem játékon belül.

    Logitech: G25, G27, Driving Force, Driving Force Pro, Driving Force GT, MOMO Force, MOMO Racing.

    Thrustmaster: RGT, Ferrari GT, F430, T500 RS.

    Fanatec: 911 Turbo, CSR, CSR Elite, Slub Sport Wheel (CSW).

    Van Custom Wheel is, tehát bármilyen kormányt használni lehet a játékban.

    Azt azért ne felejtsük el, hogy ez a játék még csak pre alpha állapotban van.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz v!ct0y #26 üzenetére

    Nálam megy rendesen, nagyon jól van optimalizálva, ha erre gondolsz. Két gépemen van fent, az egyikben egy Athlon II X3-as proci és egy 5770 1G-ás VGA kihajtja fullon (Ultra beállításokkal) Dx 11-ben 1280x1024-es felbontásban átlag kb. 40 FPS. A másik, az aláírásomban szereplő gép, ott Full HD-ban megy DX11-ben, viszont itt nem mértem FPS-t még. A játékban egy Fanatec Porsche 911 GT3 RS V1-el tolom, nekem eddig bejön nagyon.
    rFactor-hoz, iRacing-hez és Simbin-hez szokott szimulátorosok biztos találnak benn rengeteg hibát, de ez még csak egy Pre Alpha. Lehet, hogy nem fog felérni egy rFactor 2-höz, de mind grafikailag, mind a fizikai modellezés terén jó lesz.

    Chapel: a Béta-ra még várhatsz egy ideig.

    Zodiac: szerintem bill-el tolták a videóban, legalábbis nekem az az érzésem.

    A Fanatec-esek szerintem kicsit előnyben vannak, ha jól tudom a CSW-t (ClubSport Wheel) és a CSP V2-öt (ClubSport Pedal) ezzel a játékkal tesztelték.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz N€T0X|N #28 üzenetére

    Lehet, hogy neked van igazad, nekem első látásra az volt az érzésem mintha bill lenne. Néha szoktam én is azzal tolni, amikor lusta vagyok felszerelni a kormányt és csak meg akarok nézni egy pályát. Ilyenkor bekapcsolok pár segítséget, úgy végig lehet menni a pályán.

    v!ct0y: jól gondold meg, szerintem rohadt nehéz billentyűzettel irányítani, én egyáltalán nem élvezem, még akkor sem amikor a segítségeket bekapcsolom.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz N€T0X|N #28 üzenetére

    Igazad lesz, kipróbáltam ugyanezt a pályát ezzel az autóval és bill-el. Visszanézve a videót belső nézetből, sokkal idegesebben viselkedik a kormány kanyarodáskor, annak ellenére, hogy be van kapcsolva a kormány asszisztens.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Bjørgersson #35 üzenetére

    És az miért baj? Elvileg a Shift alatt is az ISI engine dolgozik, ami az rFactor és a Simbin-es szimek alatt van. Az más tészta, hogy a Shift-nél az ISI engine le van butítva árkád szintre (de különböző módokkal vissza lehet nyerni, és máris szim lesz belőle). Ez nem a Slightly Mad Studios hibája, valószínűleg a kiadó (EA) ezt kérte. Gondolom az EA-nak nem az volt a célja a Shift sorozattal, hogy egy kőkemény szimulátort készítsenek, amit csak a szimesek vesznek, hanem profitot akart. Ezért van alatta az idióta AI (főleg az Unleashed alatt) és még idiótább effektek. A Project CARS esetében ez más lesz, legalábbis remélem, itt nem kell kiadóhoz igazodni egyenlőre.

    HyP3b0y: megnézem neked.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz HyP3b0y #36 üzenetére

    Sajnos egérrel nem lehet, csak billentyűzet van megadva a kontrollnál, viszont gamepaddal megy, és ismeri az X-Boox 360 kontrollert.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz HyP3b0y #40 üzenetére

    Igen, de a megjelenéskor ez az összeg lejön a játék árából, 45 euró esetén a megjelenéskor ingyen megkapod a játékot (inkább úgy mondanám, megtarthatod a játékot, mivel végig a gépeden lesz). Sajnos más mód nincs, mivel indításnál kéri a felhasználónevet és jelszavat, és ez nélkül a frissítések sem jönnek. Esetleg majd a zárt és nyílt béta, bár annak már nem látom értelmét. A jelenlegi rendszer által folyamatosan teszteli a majdani tulajok egy része, ezért nincs szükség külön béta tesztelőkre (bár, ki tudja?).

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák