Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz #52815360 #68 üzenetére

    A moba számomra egy teljesen más műfaj, mint játék. LoL-t próbáltam nagyon sokszor, talán 6-os szintet elértem benne, de számomra annyira élvezhetetlen, monoton, unalmas, hogy egy 40-45 perces meccset nem tudok tisztességesen lenyomni benne. Több játéknak is adtam esélyt a kategóriában: DotA, DotA2, LoL, Smite, UMO. De nem. És az, hogy valaki még moziba is elment nézni a LoL bajnokságot az meg felfoghatatlan számomra. :D

  • mikromanus

    veterán

    válasz #52815360 #68 üzenetére

    Minden a WoW hibája :D
    Elvon egy rakat embert mert nehéz azért a váltás ha belefeccöltél ennyi sok időt valamibe. Ahogy mondod is az előfizetése sjátékok szépen sorban alulteljesítettek, vagy befuccsoltak. Talán 1-2 kivétel akad, de azok is eléggé lecsengtek már. A "f2p" mikrotranzakciós játékokban kisebb a kockázat. Arra volt példa hogy ha sokat nem is éltek, de nem lettek veszteségesek. Kb itt adták ki az Archeaget. kb senki se jósolt nagy jövőt neki és 1-2 év múlva talán nem is lesz több mint egy kis rétegjátlk és bezárják az utolsó szervert is, de addig rengeteg időt beleöl rengeteg játékos. Ennek kis hányada meg egy kisebb állam éves költségvetését is hogy mutogathassa az eP*nist. Lehet szar a kiadócsapat és szarul adja el magát valahol (rossz a megítélésük), de simán gennyesre keresik magukat. Miért, Mert VAN erre igény. Kb nem is volt érdemi versenytárs és még most is csak lassan araszolnak a megjelenés fele az érdemi egyéb MMO-k. Ha van igény de nincs versenytárs az biza elég könnyű pénz. Sebtiben nyitottak is pár hét múlva még 2-3 szervert régiónként (amit majd év végén szépen összevonnak, de egy évig simán termelte a dollárt/eurot mind). Ha talál valamelyik mostani "új" egy egészséges egyensúlyt a fizetős tartalom és normál (esetleg "member"/havi díjas) játékosok közt és frissebb a grafika és van érdemi tartalom, akkor nagyon szépen meg lehet itt tapadni. Az amcsiknál meg pláne. Imádnak fizetni grind helyett. Nekik épp lehet más az "egyensúly" a fizetős-normál tartalom közt mint nekem. :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák