Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz janos1988 #28 üzenetére

    Nem tudom, de annyi bizonyos, hogy amikor még a korai promóciós anyagok mentek a Witcher 3-ról, külön kiemelték, hogy az nVidia GameWorks technológiájával milyen szépen és élethűen lesznek ábrázolva a lényeken, állatokon és embereken lévő haj- és szőr-effektek. A fűnél elméletileg hasonló megoldás van, vagyis ha azt meg tudják oldani, ez meg kimarad, akkor annak más oka van, mint a technika.

    (#29) Ellia: Ez természetes, elvégre menet közben is zajlik a fejlesztés és optimalizálás, ha kijön egy nagyobb patch, szinte mindenhol gyorsulás tapasztalható. Mondjuk nekem általában jobb videokártyáim vannak, így az optimalizáltságot illetően ez talán csak ennek köszönhető, mindenesetre olvasd el a tesztjeimet, abban leírtam, hogy nagyon jól sikerült játék lett mindkettő. Nyugodt szívvel ajánlom, hogy rendeld elő. Nem sok játéknál merem megtenni ezt, de a CD Projekt RED eddig nem hagyott cserben. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák