Új hozzászólás Aktív témák

  • epzon

    őstag

    válasz 7Heads Drago #85 üzenetére

    "4. pc-t javítok és ez mellé hozzák nekem ide a nyomtatót is javítani amihez nem értek és viszem őket tovább szóval nem kell egyből egy kontárt csinálni belőlem"

    Nem én mondtam hogy nem értesz hozzá hanem te. Valamint abból vonsz le következtetést amit nem is tudsz. Azaz nem nálad mentek tönkre a nyomtatók, hanem valaki másnál, amikről nyilván nem tudod, hogy hogy bántak velük, és azt se tudod, hogy pontosan mennyi oldalt mennyi idő alatt nyomtattak ki.

    Elhiszem neked, hogy olcsón töltöd magadnak, de nem szeret/akar/tud mindenki házilag töltögetni (arról nem is beszélek, hogy 2-3 töltés után vehetsz gyári patront drágán).

    Ha meg el kell vinned töltetni akkor az már jóval drágább 1-2eft 1 töltés ami 2-400 oldalra elegendő, Ennél az Epson megoldásnál 2000 Ft 4000 oldal. Akkor melyik az olcsóbb? és nem pár forint hanem 1 nagyságrendi különbség van.

    Érdekes mód az esetek 99%-ban mindig az után gyártott patronok okozzák a problémát (szervizes, fórumos és kereskedői tapasztalat is ezt mondja), de te állítod, hogy nincs különbség gyári és nem gyári között. Senki nem mondja, hogy nem lehet gond az eredetivel, csak az a ritkább eset, Azaz ha 100 esetből 99-ben az ugy patronnal van gond, 1 esetből az eredetivel akkor te azt állítod, hogy a kettő között nincs különbség.

    Ennek a rendszernek a lényege, hogy bárki könnyen egyszerűen és olcsón nyomtathat.Ha te ügyes vagy és megoldod magadnak olcsóbban tedd, de ebből általánosítást levonni felelőtlenség, mert nem mindenki tud ezzel foglalkozni. ( a kocsiban is ki lehet cserélni az olajat otthon olcsóbban mint szervizben mégsem otthon cserélünk olajat általában)

    Azt meg továbbra sem értem, hogy miért nem nyomtatnád a fotókat tintasugarassal, ha olcsóbb mint a labor és minimum ugyanazt a minőséget és tartósságot kapod. Mert érvet nem mondtál.

Új hozzászólás Aktív témák