Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz toth_janika #14 üzenetére

    Hát igen, nektek tetszik, csak én kicsit túlléptem a 12 éves korosztályt.
    "Ha meg a szovjetek harcolnának az amcsikkal és utána jönne a gonosz NOD meg a király GDI akkor aztán qrva nagy sztorija lenne!"
    Neked úgylátom fogalmad sincsen miről beszélek.
    RA1+C&C-t nézd meg mennyire sci-fi... Ha ezt a két részt összegyúrnák egy jó átvezetéssel (egyébként RA1 végén megvolt az átvezetés) és kidobnák mai grafikával akkor baromi nagy siker lenne. Szerintem ezt csinálja meg külön a westwood, az EA meg készítse csak nektek a további vicceit.
    COH grafikája:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • vidékiürge

    tag

    válasz toth_janika #14 üzenetére

    Én osztozom toth_janika véleményén. szerintem teljesen korrekt. Sztorival nincs bajom, inkább hálózati játékra csinálták a cnc3-at. és ha kíváncsiak vagytok rá, igen is lehet rajta stratégiázni. ugyan csak jól. a másik. szerintetek mi az eredeti cnc? nekem az ugrik be amit 1996-ban toltunk p1-es gépeken és egyenként lehetett emberek tolni. nekem az, és meg kell mondjam, tw annak a tökéletes utódja. 1 cnc maradt ki az életemből, az a tiberian sun. nem ismerem, mert nem volt hozzá méltó gépem amikor megjelent.

    azt viszom elismerem, hogy az EA games a "legbaromabb" játékgyártó... a Westwood studio legalább játékokat csinált, ez meg mind szaron animáció :S a játékélmény szempontjából minden csak részletkérdés, de ha 3 évig tolja az ember feltűnik neki ez+az ;)

    egyébként ami nem hasonlít az eredeti játékra, az a generals... én amikor azzal játszottam... inkább nem rontom el a kedveteket, örülök hogy van akinek tetszik, mert nekem nagyon nem :( sajnos nem fedeztem fel benne semmi eredetit.

    és igen a tw3 nagyszerű volt, csak már "régi". és a képekből és a videóból azt látom, a 4 méltó folytatás lesz. és remélem sokan szeretni fogják, akinek meg nem tetszik, az ne rontsa el az örömünk! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

Új hozzászólás Aktív témák