Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    a cikkre visszatérve hanyagolva a színvonalbeli kérdéseket. félretéve az árakat és a játékokat, ami nekem hiányzik ebben a konzolban, az az újító hatása. amikor néhány éve megláttam az első teszteket a wii-ről, pár hónapra rá elsők között vettem meg a konzolt. úgy, hogy teljesen tisztában voltam azzal, hogy 12-15 ezer forintért vannak hozzá játékok. nem érdekelt, mert annyira bejött az új kezelési lehetőség. az sem érdekelt, hogy a grafika nem a legerősebb oldala a gépnek, hiszen akkor már ha jól tudom talán egy éve kint volt a 360. no. ez az a valami, amit most nem érzek a wii u esetén annak ellenére, hogy tényleg nagyon szurkolok a cégnek, mert bírom a nintendot. kezelésnek ott egy tablet-féleség és a szebb grafika. hát, kösz. manapság mindenki tablettekkel és odanyúlós telefonokkal rohangál, szóval nekem ez sok újat nem adott. ez most persze szubjektív, de nekem sokkal jobban bejött volna egy Wii 2. kicsit felturbózott irányítás, de megmarad a wii remote és naprakész vasat kap a gép lelke.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák