Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz #08052480 #12 üzenetére

    Szerintem meg éppen a Crystal Dynamics játékaiban több az ötlet és a fejtörők is érdekesebbek, főleg ha a rejtett ereklyéket is meg akarja szerezni az ember. A régieket is nagyon szeretem, de azok néhány rész után monotonná váltak. Kellett már a vérfrissítés.

    Nekem amúgy a legelső rész és az Anniversary jött be a leginkább.

    Azt elmondhatnád mit értesz az alatt, hogy nem tisztelik a gyökereket. Mit hiányolsz az új részekből? Vagy csak a hangulatuk nem fogott meg?

    [ Szerkesztve ]

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz #08052480 #12 üzenetére

    Hogy mit jelent nekem a Tomb Raider?
    Sok mindent. Kitűnő pálya design, remek sztori, csinos grafika stb.
    Nálam a régi epizódok közül (1-5.) a második (Dagger of Xian) és az ötödik (Chronicles) voltak a kedvenceim. A harmadik (Adventures of Lara Croft) túlságosan nehéz volt, végig se tudtuk vinni csalás nélkül. A negyedik (The Last Revelation) pedig túlságosan hosszú volt, a felénél már baromira untam, túl monoton volt, ráadásul nem tetszett, hogy lehetett mászkálni a pályák között. A hatodik epizód pedig szinte játszhatatlan volt a borzalmas irányítás miatt, ennek ellenére végig vittük, mert jó volt a sztorija és szép volt a grafika. A Legend gyakorlatilag egy új korszakot indított el a játék sorozat történetében, ami szerintem vagyis számomra kitűnő irány. A Legend-nél minden passzolt: kegyetlenül jó és szép sztori, szerencsére nem túl nehéz, nem túl hosszú, fantasztikus grafikus motor, tökéletes irányítás, az átvezető filmek meg egyszerűen csodálatosak és baromi hangulatosak. Nekem favorit game, neked nem tetszik, pont.

    Az Anniversary-t is nagyon szeretem, hozzáteszem, hogy az eredeti első részt nem szerettem. Az Anniversary-val az egyetlen bajom, hogy sok helyen túl nehéz. Ezt leszámítva kitűnő remake lett.

    Az Underworld-ről még nem tudok nyilatkozni, mivel nem bírja a gépem normális sebességgel futtatni, de amit a demo-ból láttam, az nagyon tetszett.

    Olyan érzésem van, hogy te a régi vonalat szereted, ahhoz szoktál hozzá és a Crystal Dynamics új vonal neked nem tetszik. Kinek a pap, kinek a paplan. Ez kb. olyan, mint az NFS-nél: van akinek az Underground vonal tetszik, de vannak olyanok, akiknek a régi stílus jön be. Biztos vagyok benne, hogy más az ízlésünk, de attól, hogy neked nem tetszik a Legend, nem kéne f*kázni orrba szájba, nem véletlen lett minden idők egyik legjobb Tomb Raiderr játéka.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák