Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cathulhu #3 üzenetére

    nekem a 2-ben ami legjobban tetszett, az nemesis :DDD ...visszaadta a játék 3. részének hangulatát... a 3. rész tényleg nem volt még rossz, de a játékokhoz nem passzolt sehol... erről az a zene ugrik be róla mindig :) a negyedikben fura volt chris redfield szerepében scofield a szökésből... főleg, hogy akkor már ment a játék 5. része és ott chris egy szétgyúrt katona volt... a karakter nagyon nem stimmelt és ez nálam elrontotta a képet... a film 5. részére pedig már alig emlékszek: ott valami virtuális valóságos idiótaságról szólt nagyja?

    ui: tervben van nálam, hogy valamikor az összes részt lenyomom egyhuzamban, de nincs még időpont kitűzve (szeretek ilyen maratonokat tartani: alien-ből már rendszeresítettem, de néztem így anno péntek13-at meg hellraiser-t is, pedig ezeknek még több része van)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák