Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Látom a cikk nem említi, de vannak gondok a Pixel divíziónál :U :
    However, the Pixel 5 is expected to cost twice as much, $700. Which may be $100 less than the Pixel 4 launch price, but that phone sold so poorly that two high-ranking members of the Pixel team departed the company. So, even if the 5 uses the latest Snapdragon 768G (which we doubt, given Google’s history with chipsets), it will be a tough sell.
    Forrás: gsmarena

    Minő meglepetés, hogy a túlárazott Pixel 4-et kevesen vették. A másik dolog meg az, hogy hiába is akartam volna, ha a Google Storeon keresztül sok európai országban még mindig nem rendelhető(nem, Ausztriában sem). Ami rontja a helyzetet, hogy szolgáltatóknál sem elérhető:N

    Ezzel szemben Oneplust megrendeli az ember, bárhova kiszállítják. Vagy bemegy az ember az iStoreba vagy hülyevagyokáruházba, és ugyanannyi pénzért még aznap kezében a szifon.

    (#14) matyiGo Ez érdekes amúgy, ebben lehet valami. :K Amúgy az új Oneplusnak szerintem már nagyon jó kamerája meg képfeldolgozása lett, láttam összehasonlító videót és most már simán egy ligában játszik a flagshipekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz matyiGo #26 üzenetére

    A Soli szenzor keményen megbukott, a kézzel lapozgatás pl. már a Galaxy S4-ben is benne volt, szóval nem hozott semmi újat: Here's why the Pixel 4a will be a better phone without Soli

    Az a baj ezzel a solival is, hogy megint valami cool dolgot akartak belerakni a Pixelbe ami csak náluk van, de az egész koncepciót nem gondolták ki, hogy hogyan lehetne hasznosítani. Csak beledobták a hardvert, hogy nesze egy cool feature meg mutattak szép koncepcióvideókat róla, amiből aztán semmi nem lett. :U A funkció komolyságát jól mutatja, hogy a Google milyen hamar elengedi a következő készülékében. :N Amúgy nyilván jó lenne dual stereo hangszórró a Pixelbe, én nem bánnám ha olyasmit raknának bele, mint régen a HTC-kben a Boomsound volt, az hasznos lenne. Nekem tetszik a kávamentes kijelző, de ilyen esetben el tudnám fogadni, mert van értelme...de mikor ilyen emberek többségének értelmetlen funkciókat raknak bele meg még le is kerekítik hozzá jól a kijelző sarkait :(

    Bezzeg a jacket(ami hasznos lenne) le kellett szedniük, pedig hogy kifigurázták az almát. Meg aztán Pixel szériánál mindig gyenge a maximális fényerő - a konkurencia már rég meghaladta, az iPhoneoknál meg egyenes kitűnő a max fényerő, de pl. a Nexus 5x-em fényereje is nagyobb, holott napos időben még az sem ideális). Szerintem ilyen alapvető dolgokban kéne leginkább fejlődnie a Pixeleknek, vagy pl. az aksi(amit a tesztelők már évek óta szintén felrónak), mert ezek a legfontosabbak.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz thomas92 #75 üzenetére

    Sajnos nekem is az az érzésem,hogy a Pixel mobilokat nagyon kritikusan kezeli a sajtó.

    Érthető is, mert funkciókban nem tűnik ki a flagshipek közül, aztán meg flagshipek közé árazzák be. :DDD OK Google...

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz xhege #112 üzenetére

    Igen, a kamera is számomra az egyik legfontosabb funkció, viszont a mostani Nexusomat használva megtanultam, hogy miért ne vegyek még egyszer ilyen gyengusz aksival telefont. Naponta akár 3-4-szer töltöm ha sokat használom, ami mondjuk az aku állapotának is betudható, mivel a Battery benchmark tesztje 61 százalékos kondíciót mutat, amit el is hiszek. Nyilván minden telónál öregszik a telep, de egy eleve nagyobb kapacitású teleppel szerelt telefonnál idővel kevésbé lesz kellemetlen. Nagy fényerő szintén kéne, megyek épp délután ki drónozni és tudom hogy még az 500 nites max fényerő sem ideális, de a legtöbb flagship ezt szerencsére jócskán felülmúlja.

    Ha ezeken a dolgokon a Google képes javítani, esetleg hangrendszeren is csiszolnak a Pixel 4a-ban vagy 5-ben, meg kap egy normális dizájnt nem túlzottan lekerekített kijelzősarkokkal(á la Pixel 4), én újra vevő vagyok Pixelre. :) Mert amúgy imádom a Nexusom is, de látom tesóm Onepluse mennyi mindenben többet kínál és milyen gyors, letisztult a rendszer. A kamera meg már a Oneplusnál is olyan szintre jutott, hogy ha belenagyítasz, ugyanúgy kivehető az objektum, szöveg mint egy Pixelen, színkezelésben van eltérés, de egyébként a Pixel nem jön ki már mindig győztesen.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz matyiGo #117 üzenetére

    Elismerem, hogy aki nem hajlandó kompromisszumot kötni a méreten, annak a Pixel a legjobb választás az iPhone XS mellett. :R Én meg tudom érteni, mert sokáig én sem tudtam elképzelni, hogy nagyobb telefont használjak.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz matyiGo #14 üzenetére

    Amúgy jut eszembe, bőrszínekkel kapcsolatban teljesen igazad van, mert emlékszem hogy egyelőre ezért sem vettem Huaweit sem. Mikor ilyen összehasonlításokat látok, akkor mindig kicsordul a nyálam a Pixelre, mert olyan szépen jeleníti meg a bőrszíneket :B Meg a szelfi is a Pixeleknél tetszik a legjobban. De aztán mindig eszembe jut az is, hogy más telefonok már régóta zoom meg ultrawide lencséket kínálnak, míg a Pixel ilyen szempontból a múltban ragadt. Bár én is azt vallom talán, hogy adjon inkább csak 1 kamerát, de az jó legyen.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Tewe013 #143 üzenetére

    Igen, zoom van a drágábbik Pixel 4-ben, de 2-szeres optikai és 8x-os hibrid, ami valóban elég jól teljesít, de a nagy zoomos lencsék távolra már legyőzik. Viszont Pixel 3a-ban még nincs és úgy néz ki Pixel 4a-ban sem lesz, bár örülnék neki, ha megkapnánk legalább a Pixel 4-nek a 2x-es zoomját - ha már ultrawide nincs.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz ghiottone #153 üzenetére

    Tényleg kár érte... jó nagy csodabogár ez a Kugli ;]

    "What will perhaps have disappointed some users is that Google was retaining the plastic body and matte finish on the phone."

    Épp ellenkezőleg, imádom a matt műanyag hátlapot, szerintem sokkal ellenállóbb hosszú távon és tok nélkül is hordható.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák