Új hozzászólás Aktív témák

  • Látom a cikk nem említi, de vannak gondok a Pixel divíziónál :U :
    However, the Pixel 5 is expected to cost twice as much, $700. Which may be $100 less than the Pixel 4 launch price, but that phone sold so poorly that two high-ranking members of the Pixel team departed the company. So, even if the 5 uses the latest Snapdragon 768G (which we doubt, given Google’s history with chipsets), it will be a tough sell.
    Forrás: gsmarena

    Minő meglepetés, hogy a túlárazott Pixel 4-et kevesen vették. A másik dolog meg az, hogy hiába is akartam volna, ha a Google Storeon keresztül sok európai országban még mindig nem rendelhető(nem, Ausztriában sem). Ami rontja a helyzetet, hogy szolgáltatóknál sem elérhető:N

    Ezzel szemben Oneplust megrendeli az ember, bárhova kiszállítják. Vagy bemegy az ember az iStoreba vagy hülyevagyokáruházba, és ugyanannyi pénzért még aznap kezében a szifon.

    (#14) matyiGo Ez érdekes amúgy, ebben lehet valami. :K Amúgy az új Oneplusnak szerintem már nagyon jó kamerája meg képfeldolgozása lett, láttam összehasonlító videót és most már simán egy ligában játszik a flagshipekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák