Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz matyiGo #26 üzenetére

    A Soli szenzor keményen megbukott, a kézzel lapozgatás pl. már a Galaxy S4-ben is benne volt, szóval nem hozott semmi újat: Here's why the Pixel 4a will be a better phone without Soli

    Az a baj ezzel a solival is, hogy megint valami cool dolgot akartak belerakni a Pixelbe ami csak náluk van, de az egész koncepciót nem gondolták ki, hogy hogyan lehetne hasznosítani. Csak beledobták a hardvert, hogy nesze egy cool feature meg mutattak szép koncepcióvideókat róla, amiből aztán semmi nem lett. :U A funkció komolyságát jól mutatja, hogy a Google milyen hamar elengedi a következő készülékében. :N Amúgy nyilván jó lenne dual stereo hangszórró a Pixelbe, én nem bánnám ha olyasmit raknának bele, mint régen a HTC-kben a Boomsound volt, az hasznos lenne. Nekem tetszik a kávamentes kijelző, de ilyen esetben el tudnám fogadni, mert van értelme...de mikor ilyen emberek többségének értelmetlen funkciókat raknak bele meg még le is kerekítik hozzá jól a kijelző sarkait :(

    Bezzeg a jacket(ami hasznos lenne) le kellett szedniük, pedig hogy kifigurázták az almát. Meg aztán Pixel szériánál mindig gyenge a maximális fényerő - a konkurencia már rég meghaladta, az iPhoneoknál meg egyenes kitűnő a max fényerő, de pl. a Nexus 5x-em fényereje is nagyobb, holott napos időben még az sem ideális). Szerintem ilyen alapvető dolgokban kéne leginkább fejlődnie a Pixeleknek, vagy pl. az aksi(amit a tesztelők már évek óta szintén felrónak), mert ezek a legfontosabbak.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák