Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas92

    aktív tag

    Nekem bejönnek a Pixel mobilok, a 3-as és 4-es széria. A 3 óta figyeltem fel rájuk.

    Szerintem is jó lenne plusz egy ultrawide kamera, de ha választani kell, én biztos, hogy a Zoom-ot választanám. Alig használom most is az ultrawide-ot, nyilván ez egyéni preferencia kérdése. Az a meglátásom,hogy túl van lihegve az ultrawide hiánya.

    Dizájn fronton valóban nem a legtrendibbek általában, de nekem valami miatt mégis bejönnek (P3 és 4). Tetszik,hogy nem tucat kinézetük van, szeretem,hogy mernek másabbak lenni. Jó nem azt mondom,hogy milyen egyedi, de nem is olyan egy a sok közül, mint az S20 Ultra, vagy P40 Pro stb.

    Mondjuk mindig lehetett olvasni valami kezdeti hibáról, de ez nem csak itt jellemző. Meg nem tudom, engem ez a csukott szemes feloldás se érdekel, nem hiszem,hogy életszerű,hogy alszom és valaki olyan, akit nem szeretnék, feloldja az arcommal a telefonomat. Meg javítva is lett úgy tudom.

    Sajnos nekem is az az érzésem,hogy a Pixel mobilokat nagyon kritikusan kezeli a sajtó. (Itt most nem az MA-ra gondolok, hanem főleg nemzetközire értem.)

    Ha most váltanék készüléket, szinte biztos, hogy Pixelre váltanék. Persze elfogadom, ha másnak nem elégíti ki az igényeit. :)

Új hozzászólás Aktív témák