Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L_ajos

    őstag

    válasz echterion #48 üzenetére

    No igen. Ezt hívják "különböző látásmódnak". De mi, vagyis én alapvetően a 10millió embert vettem, akik napi szinten ( nem hinném hogy 30 percet ) játszanak.

    Viszont szerintem akkor is kijózanító hogy 10 m ember nem is akar igazán mást. Ez a szomorú része ennek + az hogy unalmas hogy mindenig ( való élet ) felbukkan a wow ( nem, nem mert annyira meghatározza az emberiség fejlődését ), és tényleg unalmas.

    Azért meg nem szakítom át a dobhártyám hogy ne halljam. Ha meg már hallom, igenis zavar. És mivel a fent leírtak miatt finoman nem kedvelem, a magam vehemenciájával el is mondom az én nem túl pozitív 2értékelésem".

    nem vagy cső látású, Neked is igazad van. De ahány oldalról nézzük, annyi igazság is van. Ez ennyi. :)

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

  • Radványi

    aktív tag

    válasz echterion #48 üzenetére

    Hat nem tudom sose szerettem ezt a kifejezest, hogy nem a jatek a hibas mert amugyis a felhasznalo ul le ele jaccani a szabad akaratabol.

    Ugyanez a vita folyik a szabad fegyverviselesrol is sokan be akarjak tiltani ott ahol van az ellenzok pedig aztmondjak, hogy nem a fegyver a hibas mert ember ol embert.

    De az sose jut eszukbe, hogy hanyan maradnanak eletben ha nem jutahatnanak fegyverhez.
    Mint ahogy az is igaz, hogy ha valakinek nincs lehetosege wow al jaccani es nem tolt 16 orat a gep elott akkor azt nem 16 alkoholizalassal fogja kitolteni igen is a wow nak van olyan rossz hatas ami rombolja az emberiseget. Akar szabad valasztas kerdese akar nem.

Új hozzászólás Aktív témák