Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz eeXaa #9 üzenetére

    Nyilván a pénz is beleszól a dologba, mert a körül forog a világ, de szerintem azért is nincs pc port egyik sony exclusive ból sem, mert akkor úgy kellene programozni a játékot, hogy az portolhato legyen ezer meg egy konfigra gépen. És ha már ezzel törődni kellene nem lenne az a végeredmény mint ami. Konzolon nagyobb hozzáférése van a fejlesztőknek a hardware hez. Rengeteg extra munka lenne... És gondolom ha alapból multi cím lenne akkor nem úgy csinálnák, hogy kifacsarnak mindent a ps4 ből, mint a gowban, uc, hzd, plusz még megirjak külön gépre is. Meg lehetne csinálni nyilván, de akkor az eredmény se lenne ugyan az mint ha egy rendszerre összpontosítanak.
    Gondolom ps4 en valami low level apin fut a cucc, na azt írják meg gépre ugyan ilyen szinten mikor a sok pc huszár még Windows 10 re se hajlandó frissíteni, hogy terjedni tudjanak a low lvl cuccok...
    Ha érdekel vegyél ps4 et szerintem nem fogod megbanni, elég sok új ps4 tulaj van a fórumon és egyiktol se nagyon hallottam, hogy megbanta volna.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz eeXaa #35 üzenetére

    Hát megnéztem az ea accest meg a game passt is van kb 3 értelmes játék ( azokat is ps en már fillérekért beszereztem ami az enyém marad... Vagy megkaptam már ingyen ps + mellé.) Xbox exclusiverol meg mesélj milyen jó van? Egyedül a Gears ami talán lekötött még anno 360 on.
    Biztos te vagy csak helikopter a többi közel 80 millió ember meg a hülye...
    Akinek nincs pénze Gamer gépre alternatíva lehet a Box ha PUBG zni akar. De kb ennyi. Minden van psre is és még több is...

    Jah látom már előző hozzaszolasaidbol hogy mi a baj... Meg kell venni a játékot... Igen nem lehet kalozkodni mint gépen... Gondolom a 200 forintos access még belefer havonta.
    Gamer gépre meg boxra van pénz csak éppen a fejlesztőket nem szereted támogatni... Na pont ezért kap a pcs tábor olyan remekműveket mint a PUBG és társai... Meg a box is...

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Wesder #41 üzenetére

    Van gamer pc je is és ebből kiindulva:"biztos nem adok pénzt gagyi ps4 re meg a szar játékaikra, csakhogy játszahssak velük..."
    Tuti hogy még egy gamet nem vett meg, és azért annyira fantasztikus a Box mert ott se kell vegyen gamet mert az accesba bérli és azt még ki tudja fizetni.
    Szóval nem arra céloztam hogy boxon van kalózkodás.
    És persze nem mindenki teheti meg hogy kiadjon 10-20 ezret egy játékért, de akkor legalább ne verje a nyálát hogy a ps szar mert gamet kell rá venni... Jók az accessek de azok a gamek sose lesznek a tieid... Én is állt akcióban vásárlók. Kivéve a gow mert azért még dupla árat is kifizettem volna... Megérdemlik a támogatást

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Wesder #41 üzenetére

    Alapból rosszul ertelmezed... Ha van gamer pcd tök fölösleges mellé egy box mert mindent tudsz tolni gépen ami van boxon. Viszont a ps exclusive okat nem. Ezért van értelme pc mellé egy psnek. Boxnak meg kevésbé.
    Ha meg nincs semmid akkor is kb a ps éri meg jobban mert arra is ott van az összes multiplatform cím, plusz az exclusiveokat gondolom nem kell összehasonlítanom melyiken vannak értelmesebbek...
    Max ha tényleg PUBG zni akarsz... Vagy cél nélkül csontvázakat hentelni...

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Wesder #44 üzenetére

    Ilyen is van, hogy nem érdekelnek a single player játékok ( sok jó sztoritól fosztod meg magad, de ez egyéni preferencia)és csak online multizni akarsz, ilyen esetben igazság szerint teljesen mindegy melyiket veszed, csak pl az én szemszögemből ebben az esetben azt látom, hogy kb ugyan annyiért vehetek egy boxot amin tudom tolni a multiplayer játékokat, single úgysem érdekel, de ha a pst veszem akkor is ugyan azt kapom, de ha úgy adódna, hogy mégis kipróbálnék egy fasza sztoriközpontú játékot akkor ugyan annyiért ott a lehetőség hogy játszak egy HZD vel vagy Gow ral...
    Szóval én ilyen szempontból nem látom jelen generációban,a Box értelmét mert ugyan annyiért többet ad a Sony. Elég a Box is, de ha már ott a lehetőség akkor miért ne azt válasszam a pénzemért amiért a legtöbbet kapom. Még ha lehet nem is fogok játszani az exclusiveokkal.

    És igen én pl rpg fan vagyok. Meg a pénzemnek a fanja. Úgyis csak azt akarja az összes cég.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Wesder #50 üzenetére

    Nem tudom otthon milyen árban mennek használtan, de pl itt németben 130 -200 euró között mozog a sima ps4. Box is 100 -150 euro használtan.
    De igen jelen helyzetben a Box azoknak éri meg akinek vagy nincs pc je, vagy ki akar szállni a mokuskerekből, nincs igénye a sztori központú játékokra, és minél olcsóbban akarja megúszni.
    Ebben az esetben jah rá lehet mondani, hogy jó vétel, mert a gép memória árából megvan a szórakozás.
    De számomra és a legtöbb ember számára megéri az a kis extra pénz, azokért a játékokert amiket a Sony letett ebben a generációban.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák