Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz eeXaa #9 üzenetére

    Nyilván a pénz is beleszól a dologba, mert a körül forog a világ, de szerintem azért is nincs pc port egyik sony exclusive ból sem, mert akkor úgy kellene programozni a játékot, hogy az portolhato legyen ezer meg egy konfigra gépen. És ha már ezzel törődni kellene nem lenne az a végeredmény mint ami. Konzolon nagyobb hozzáférése van a fejlesztőknek a hardware hez. Rengeteg extra munka lenne... És gondolom ha alapból multi cím lenne akkor nem úgy csinálnák, hogy kifacsarnak mindent a ps4 ből, mint a gowban, uc, hzd, plusz még megirjak külön gépre is. Meg lehetne csinálni nyilván, de akkor az eredmény se lenne ugyan az mint ha egy rendszerre összpontosítanak.
    Gondolom ps4 en valami low level apin fut a cucc, na azt írják meg gépre ugyan ilyen szinten mikor a sok pc huszár még Windows 10 re se hajlandó frissíteni, hogy terjedni tudjanak a low lvl cuccok...
    Ha érdekel vegyél ps4 et szerintem nem fogod megbanni, elég sok új ps4 tulaj van a fórumon és egyiktol se nagyon hallottam, hogy megbanta volna.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák