Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Wesder #44 üzenetére

    Ilyen is van, hogy nem érdekelnek a single player játékok ( sok jó sztoritól fosztod meg magad, de ez egyéni preferencia)és csak online multizni akarsz, ilyen esetben igazság szerint teljesen mindegy melyiket veszed, csak pl az én szemszögemből ebben az esetben azt látom, hogy kb ugyan annyiért vehetek egy boxot amin tudom tolni a multiplayer játékokat, single úgysem érdekel, de ha a pst veszem akkor is ugyan azt kapom, de ha úgy adódna, hogy mégis kipróbálnék egy fasza sztoriközpontú játékot akkor ugyan annyiért ott a lehetőség hogy játszak egy HZD vel vagy Gow ral...
    Szóval én ilyen szempontból nem látom jelen generációban,a Box értelmét mert ugyan annyiért többet ad a Sony. Elég a Box is, de ha már ott a lehetőség akkor miért ne azt válasszam a pénzemért amiért a legtöbbet kapom. Még ha lehet nem is fogok játszani az exclusiveokkal.

    És igen én pl rpg fan vagyok. Meg a pénzemnek a fanja. Úgyis csak azt akarja az összes cég.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák