Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ollie #3 üzenetére

    Nincs sztori, tápolásra megy az egész, gyér mágiarendszer, gyér skillrendszer, a main questek rémesek, az sandbox-hatás G3-hoz képest elmarad, ja és bugzott, de mintha kötelező lenne :)
    Ellenben a főcímdal remek.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz GypsFulvus2 #9 üzenetére

    Ööö, végülis oké. A Gothic sorozat sztorija tényleg nem jobb, viszont a TW-ben a gyenge sztori tálalása is gyenge. A Gothicban sem erős, de egy fokkal talán jobb, vagy legalábbis megpróbálják a sandbox javára minél jobban háttérbe szorítani a main questeket. A TW-ben ezzel ellentétben még ki is hangsúlyozzák a hülyeségüket a kannakirálynő hugicával való beszélgetések során, illetve a nagyongonosz feketepáncélosokkal folytatott kommunikációk alkalmával. És hát a dialógok azért elég erősen konvergálnak az átlag német sorozatokban elhangzókhoz :D

    Lore nincs. Azaz van, annyi, amit megtudsz a küldi közben. Családi ingóságok között ereklye, meg ork isten.

    Sandbox szempontjából szerintem azért jobb a Gothic3, mert ellentétben a TW-vel találhattál valóban nagy műgonddal megcsinált területeket, pl. vízesés melletti sziklapárkányon félig összeszakadt kőtorony és hasonlók, valamint a városok is jobbak szerintem, mint a TW-ben (utóbbiban viszont a halászfalu nagyon jó volt).

    Ja jó, hát az inkonzisztens nyilatkozatok meg már nem is izgatnak. Egyébként sem venném meg 0-day játékként (az előző rész bugságossága okán, többek között), szóval én ráérek. Meg amúgy is lesz Arcania, bár attól is tartok azért.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák