Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    Ez remek hír :)

    Az első rész nem volt rossz, nekem tetszett. Nem egy felejthetetlen alkotás, de az új 2013-tól megjelent TR-be belefér.
    Pont azon gondolkodtam, ha átültették volna filmre a 2013as játékot, hatalmas bukta lett volna, mert max a TR kedvelőknek tetszett volna (élőhalott, kicsontozó szamurájok...stb) , az meg ugye megosztó lett volna egy film szempontjából.
    Nekem nincs bajom vele, hogy filmben kissé megreformálták, valósághűbbé tették. Mondhatni női Indiana Jonest csináltak belőle.

    Amúgy sem lehet egy játékot vagy akár egy képregényt egy az egybe filmre átültetni.
    Legjobb példák erre a Marvel filmek, ott sem sok köze van a történetnek a képregényekben fellelhetőknek, sőt sok esetben a hősök sem olyanok mint a képregényben, csak nyomokban találhatóak meg az egyezőségek :) A nagyközönség által emészthetőnek kell lennie.
    Remélem az új TR film lesz legalább olyan színvonal mint az első, de remélhetőleg jobb is :)

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák