Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz huskydog17 #7 üzenetére

    Igen, én is mindig azt vallom, hogy egy játékban az apróságok emelik a hangulatot legyen az a grafika oldalon vagy bármi más szemszögből nézve. Eddig csak ámulok.

    Bár lehet hogy picit túl sokat nyög egy egy ügyességi feladat közben, de annyi baj legyen.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • Raysen623

    addikt

    válasz huskydog17 #7 üzenetére

    Sajnos csak részben tudok egyet érteni veled!

    A játék grafikája szép lehetne amennyiben nem ezt a fos konzolos tudást raknák bele! Nevetségesnek tartom hogy konzol téren már egy régi, generációkkal ezelőtti platformra kell fejleszteniük a programozóknak. Ebből is látszik a konzol pénzorientáltsága, fejlesztés meg gyakorlatilag nulla.....igérték a next-gen konzolokat, de örülhetnek majd ha jövőre ki tudnak adni valamit. A PS3 meg játsza az agyát hogy az ő kozoluk még 2 évig jó lesz :DD Már akkor is gagyi volt amikor kijött és le volt maradva mindentől, fejleszteni meg elég gáz rá ugyanis memória kurvára kevés van benne, az egész meg agyon van nyomva a híres 9cell procival.....
    Szóval ez a játék PC oldalon bukás lesz ha egy sima konzol átirat lesz, márpedig hiú ábránd abban reménykedni hogy nem így lesz majd. Egyetlen reménye a PC-s társadalomnak ha végre megvakarják a seggüket a konzoliparban és végre kiadnak valami fejletteb hardverű masinát.....legfőbb ideje lenne. Igen tudom, telefonálni lehet az 5 éves telefonnal is csak nekem már rég nincs hozzá gusztusom!!! :W
    A játék fizikája múgy nekem is tetszik, tényleg jó lett. A grafikának pedig a minőségén várok javulást nem a kidolgozottságán. A sziget, meg a többi nagyon el lett találva.
    Remény hal meg utoljára.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz huskydog17 #13 üzenetére

    Én nem a megjelenést követő eredményről írtam. Sokszor olvashattunk, hallhattunk már ilyen gondolatokat, szándékot amit a két linken is látni a végén mégis csalódtunk.....
    Én nem a játék ellen, hane mellette vagyok mert baromira tetszik eddig. Azonban mivel nem vagyok konzolos szeretnék ezzel a játékkal meseszép grafika mellett játszani és nem 5 évvel ezelőtti hardverre írt portal. De legyen neked igazad. Megjelenéskor okosabbak leszünk.....

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • wolfman

    veterán

    válasz huskydog17 #13 üzenetére

    Nem hiszem hogy egyszeri esettanulmány lenne amiről Raysen623 beszélt, hanem a tapasztalat beszél belőle. A játéktörténelem talán az eddigi legnagyobb portja a Force Unleashed lett, ahol előtte ezerrel beharangozták a játék fizikáját meg a grafikát, mozgásokat minden minden álomszép volt, majd a kész termék megosztotta a játékosokat, megy egyik felük sírt, a másikat meg felb@szta agyilag, hogy lehet ilyet kiadni ilyen HIPE után!!!!

    Én egyelőre várom nagyon, nagyon jól néz ki, kalandosnak ígérkezik, ígéretes, de másfelől bennem van a szálka, hogy port lesz agyfelperzselő irányítással. De én még ide venném azt is, hogy amit látunk az fenomenális, de a későbbi pályák meg hót unalmasak lesznek, ötlettelenek, mert ilyenből is volt már egy szekrénnyi!

    Ne legyen igazam...

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák