Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    A cikkben ugy van beallitva a jatek mintha valami nagyon komoly jatekrol lenne szo, de maximum gyerekek szamara lehet izgalmas. Amugy ures es unalmas.

    A betaba toltam bele 12orat, aminek a tulnyomo resze a dark zone-ban telt el ahol egy ido utan nem ritkan 2-3 ellenfelet tudtam megolni es elszedni a cuccaikat. Izgi volt, de itt kifulladt a jatek szamomra.

    Haverok kozul paran megvettek, es probaltam naluk, de nem lattam ertelmet kiadni erte azt az osszeget amit kernek ezert.

    Nekem az jon at, hogy kapaloznak azert hogy ne tudjak feltorni a jatekaikat ezert elmentek Ubieknal egy allando internetet igenylo iranyzat fele, mert amugy unalmasak es monotonak a jatekaik nagyresze. Ahogy az AC es FC jatekokat is csak akciokban szerzem be 10EUR alatti darabaron (vagy meg kevesebbert Steam-en). Ez a Division sem er tobbet szamomra.

    Lehet kell nekik par ev mire beernek ezzel az allando internetet igenylo co-op-multis jatekok vonalaval, es akkor sikerul majd osszehozniuk valami jo jatekot.

    Amugy a cikkiro olvsssa at figyelmesen a cikket meg egy parszor mert vannak elirasok szavak vegen elhagyott-felcserelt betuk. Ha geprol lennek beirnam mik ezek, de telefonrol problemas ezt megoldani.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák