Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Mind a két bétával játszottam, a járművek irányítása az elsőben katasztrófális volt, ezen sikerült valamelyest javítani, de szerintem nem 1 hónapos javítás hijja van még.

    Az első után teljesen úgy voltam, hogy meg fogom venni megjelenéskor, a második teljesen meggyőzött, hogy majd valamikor ráérek, ha lemegy 3 e Ft környékére... (akkorra talán már készen lesz)
    Ha a többi területen is ennyire repetitívek lesznek a küldetések, akkor elég hamar unalomba fog fulladni, mert hiába a szép táj, meg a többi külcsín, jó lenne igazi változékony tartalom is...

    Valahogy az látszik, hogy az összes Ubi játék kezd egyforma lenni, mintha minden játéknál ugyanazt a receptkönyvet használnák a hozzávalók tekintetében (Az összes AC megvan, Division, TC játékok egy halom, GR játékokból is egy jópár)...

    Tele volt bugokkal: textúra alatt közlekedtem, olyan helyekre akadtam be, ahova befelé simán bement az ember, stb. stb. Ezeket még az első tesztnél sem tapasztaltam.

    Elnézést a keserédes szavakért, de kezd az ember hócipője tele lenni, hogy félkész (vagy annyi sem) játékokat akarnak ledugni az ember torkán...

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz oriic #50 üzenetére

    Aranyos vagy :)
    Ha csak találna az ember, de a Divisionbe keresni sem kell, lépten-nyomon belebotlik az ember...
    De még mindig kedvenc, bár majd felrobban az ember sokszor, amikor lelőhetetlen supermanekkel kellene játszani, az meg nem buli, mert ezek a sithek, nem a jedik :)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák