2017. október 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Mate

Mate
(MODERÁTOR)

Demó alapján jól sikerült. Főleg a PC-s kapott most nagyobb módosítást. Konzolon csak finomhangolások történtek.

(#2) Benito94 válasza Mate (#1) üzenetére

Benito94
(tag)

A 11 után végre egy Fifa ami talán megéri majd az árát. Tényleg hangulatos lett.

(#3) Mate válasza Benito94 (#2) üzenetére

Mate
(MODERÁTOR)

Jaja, pc-n szinte semmit nem fejlesztettek az elmúlt években. Ez viszont jól sikerült. A hangulata, grafikája, mozgások, kapusok minden jó lett.

(#4) javorb

javorb
(lelkes újonc)

Letöltöttem PC-re, nem indul! Induláskor Messinél lefagy és rossz a képarány. Az üzenet: "EA FIFA 15 demo működése leállt!". Vki vmilyen ötlet...? Előre is köszönöm!

(#5) lohn válasza javorb (#4) üzenetére

lohn
(lelkes újonc)

Nem vagy egyedül :(

carcam.blog.hu

(#6) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Tegnap este letöltöttem, megnéztem előtte a gépigényt (minimum 4 mag 4Gb ram stb.)
Nekem meg c2d e6700 5770 1Gb RAM, mondom YOLO ez biztos csak ijesztgetés.
Low grafikán 1280x720-onolyan 30 fps körül ment, mondjuk percenként beszaggatott egy 3 másodpercre, nem volt élvezet játszani :DDD

A fű brutálisan szép, a játék maga amúgy nem lett sokkal szebb (felraktam high-ra egy kis diavetítés céljából), de maga a mozdulatok, az arcok talán egy kicsit jobbak.Viszont ahogy kirúgásnál a kapus mutatja hogy menjenek előre vagy ahogy egy kihagyott helyzetnél a játékos veri a földet annyira realisztikussá teszi, hogy a minimális grafikai fejlődést meg tudja az ember bocsátani.
A kapusok védései is jobbak és változatosabbak lettek.
Viszont ez a gépigény akkor is durva, laptopon nem is tudom hogy menne ez, 4 magos laptopok 300 ezer körül vannak, sztem elég sok vásárlótól eleshetnek. Van fejlődés, de az optimalizálás lehetett volna jobb, alig szebb a játék mint a 14, a közönség és a játékosok reakciói valóban sokat dobnak, de nem értem hogy ez a gépigényt miért duplázza meg.

Összességében akinek van gépe hozzá annak megéri megvenni, a zenék is jók pl Milky Chance

[ Szerkesztve ]

Több mindent, kevesebb semmit!

(#7) lohn válasza javorb (#4) üzenetére

lohn
(lelkes újonc)

Lett egy megoldásom, a játékbeállításokban nem teljes képernyős, hanem ablakos módot választottam, és így elindult.

carcam.blog.hu

(#8) javorb válasza lohn (#7) üzenetére

javorb
(lelkes újonc)

Köszi a tippet, de nekem még ablakos beállítással is megdöglik, ugyanúgy teljes képernyővel indul és nem is foglalkozik azzal, h átállítottam :(
Közben Visual Studio-val kiszedtem belőle, h 0xc0000005-ös hibakódja van, ha ez vkinek mond vmit.

[ Szerkesztve ]

(#9) parampa

parampa
(fanatikus tag)

FIFA 15 Gameplay Intel HD Graphics 4000 720p LOW

800x600 -ba lehet MEDIUM-on is elindul HD4200 -ön. :DDD

(#10) MaddeNNNN

MaddeNNNN
(senior tag)

Nekem is, mint többeknek .Net keretrendszeres errorral nem indul el. újraraktam, frissítettem minden drivert, de sajnos mindig ugyanazt a hibát dobja ki. Pedig nagyon kíváncsi lennék, elviszi-e a laptop. A fifa 14 simán ment közepes grafikán egy core i3 2310M, 4GB RAM és az intel HD3000-es atomerőművel :D

"Megjártuk a poklot és magunkkal is hoztuk"

(#11) RECSKA válasza parampa (#9) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

Az osztan az aztan...

Cimbi most irt, i5-750 alapon, 4gb ram es egy hd6870-el koszoni, de teljesen jol szalad. Hazaerek megnezem i3-2100-on, 4gb rammal es egy hd6850-el 1600x1200-ba xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12) LemPetya

LemPetya
(újonc)

Üdv !

Nekem is leáll ahogy kiválasztom a nyelvet tölt és kilép . Beállításoknál megpróbáltam már mindent, újra is telepítettem és semmi :( Ablakos módba se megy.Remélem valaki rájön a hiba okára és megosztja velünk mit kell tenni :)

(#13) LemPetya válasza LemPetya (#12) üzenetére

LemPetya
(újonc)

Van egy megoldás ! rendszergazdaként indítsd el a játékot és jó lesz ! nálam jó lett :)

(#14) javorb válasza LemPetya (#13) üzenetére

javorb
(lelkes újonc)

Nem oldotta meg. De köszönöm a tippet!

(#15) MaddeNNNN

MaddeNNNN
(senior tag)

Nekem a DXCPL-es hackeléssel elindul, de Messinél a töltőképernyőn meg is áll, előtte az EA sports logo meg diavetítéssel jött be...

"Megjártuk a poklot és magunkkal is hoztuk"

(#16) parampa válasza javorb (#8) üzenetére

parampa
(fanatikus tag)

FIFA 15 PC minimum requirements

Microsoft Visual C++ Redistributable

Microsoft .NET-keretrendszer 4.5

(#11) RECSKA
Cimbi is letesztelte, sajnos nem volt neki kéznél 4 éves vga. :D

FIFA 15 | MONTAGE | By GAME-MUSIC-HD™ [HD]+ 4K

Konzolon a következö nekszt-nekszt gen-en úgy 8 év múlva...

(#17) Gstyler

Gstyler
(senior tag)

Kipróbáltam, nálam megy. Szebb meg minden, de valahogy elsőre nem vett meg.
A közönség is jó-jó, de pl egy kiállításomat mutatták közelről miközben a közönség összes résztvevője balra néztek ki, senki nem nézte a kiállítást, senki nem üvöltözött a bíró felé stb.

A másik, hogy pl. szögletnél is ua. az animáció játszódik minden alkalommal (mutatják a szögletrúgot, aki aztán felteszi a kezét).

Szóval szép-szép, de van még mit orvosolni.

Egyenlőre még a játékmenetet is szokni kell, valahogy még fura.

[ Szerkesztve ]

(#18) pr1mzejEE

pr1mzejEE
(PH! addikt)

Tessék egy 2 órás gameplay annak, akit érdekel. Üdv

ui.: Nekem asztalra tétel után áll le, nem tudok visszamenni játékba..

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#19) varhegyip

varhegyip
(újonc)

A gond az hogy a felhasználói fiók ékezetet tartalmaz. Ezért lép ki. Nálam is ez volt a hiba. C:\USERS\felhasználónév\Documents\Fifa15demo asszem. :DD

(#20) javorb válasza varhegyip (#19) üzenetére

javorb
(lelkes újonc)

Én kihúztam a kontrollert, ekkor elindult. De a launcher beállításait elfelejtette (rossz képarány, no AA, stb.). Neked mi oldotta meg a problémát?

(#21) Andris837 válasza javorb (#20) üzenetére

Andris837
(senior tag)

Nekem is kilépett, de már nagyon nagyon ki akartam próbálni, ezért bevállaltam egy win reinstallt, ami megoldotta a problémát. Természetesen ezúttal nem írtam ékezetes karaktert a felhasználónevembe... :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P8 Lite | Steam: syder88 | Origin: syder24

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.