Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Tegnap este letöltöttem, megnéztem előtte a gépigényt (minimum 4 mag 4Gb ram stb.)
    Nekem meg c2d e6700 5770 1Gb RAM, mondom YOLO ez biztos csak ijesztgetés.
    Low grafikán 1280x720-onolyan 30 fps körül ment, mondjuk percenként beszaggatott egy 3 másodpercre, nem volt élvezet játszani :DDD

    A fű brutálisan szép, a játék maga amúgy nem lett sokkal szebb (felraktam high-ra egy kis diavetítés céljából), de maga a mozdulatok, az arcok talán egy kicsit jobbak.Viszont ahogy kirúgásnál a kapus mutatja hogy menjenek előre vagy ahogy egy kihagyott helyzetnél a játékos veri a földet annyira realisztikussá teszi, hogy a minimális grafikai fejlődést meg tudja az ember bocsátani.
    A kapusok védései is jobbak és változatosabbak lettek.
    Viszont ez a gépigény akkor is durva, laptopon nem is tudom hogy menne ez, 4 magos laptopok 300 ezer körül vannak, sztem elég sok vásárlótól eleshetnek. Van fejlődés, de az optimalizálás lehetett volna jobb, alig szebb a játék mint a 14, a közönség és a játékosok reakciói valóban sokat dobnak, de nem értem hogy ez a gépigényt miért duplázza meg.

    Összességében akinek van gépe hozzá annak megéri megvenni, a zenék is jók pl Milky Chance

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák