Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz #93448704 #156 üzenetére

    én hiszek neked, de mikor megvettem az elsőt, ami egy mini volt (ami asszem szinte ingyen 250k volt újonnan), álmomban se gondoltam volna, hogy 2 év alatt a csigalassú működést kb a HASZNÁLHATATLAN szintre redukálja az apple(és ekkor egy FX4100-as AMD-s pc-m volt, ami spec alapján fényévekkel volt lassabb). 10-20000 USD-ért meg nem fogok pro asztalit venni, hogy tapsikoljak, hogy na.. ez már tud valamit. Az nekem nem buli, hogy apple-nél eszükbe jut egy gombnyomás, és frissíteni kötelező, aztán miután lefrissült, ki is dobhatom a kukába. A grafikárol meg annyit , hogy a megrendelő macbookján indítottunk egy olyan progit, ami egy középszar pc-n 30 fps/fhd. Crossplatform engine-el készült, gondoltuk kiadjuk mac-re, elküldtem neki a buildet, semmi bűvészkedés, az ment fel, ami pc-n, összenéztük a procikat, sima intel APU-n is futott. Az ipari hulladék felizzott és szétfagyott (nem, nem a program hanem a fél éves macbook, konkrétan állóra fagyott és olyan meleg lett, hogy kézben se lehetett tartani), az imac-en meg dedikált GPU mellett ugyanaz 5fps-el ha futott(ugyanezzel a GPU-val pc-n 50fps). Szóval biztos jók valamire, de én bármikor dolgoztam rajtuk, csak estek keltek borultak, és sajnos nem csak az xcode. Akit ismerek és mac-et használ, az csak kb netezik rajta és villog vele a starbucks-ban. (a többiek meg hackhintoshon fejlesztenek :D )

    [ Szerkesztve ]

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák