Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Gyakorlatilag tökéletes előzetes. Viszont...
    A mozgásanimáció jelenleg sok esetben a katasztrófa szintjén mozog, darabosak a mozdulatok, a szájak mozgása nem követi le a kiejtett szavakat. A trailer tulajdonképp ugyanúgy elmondja, hogy mehetsz lopakodva meg full rambóban, mint az előző rész egyik előzetese, az új augmentációk egy része ráadásul korábbi fegyverek lenyomata, csak most Adam testébe ültetve, így csak annyi az innováció, hogy nem foglalnak helyet, cserébe unlockolni kell őket. Összességében ez is, meg az előző is ugyanarra a sémára épül, mint a Human Revolution reklámanyagai, szóval remélem lesz egy ütős élőszereplős propaganda anyag is majd.
    Ezektől függetlenül viszont biztos vagyok benne, hogy tökéletes játék lesz, engem az előzőben sem zavart a végkifejlet: amilyen hozzáállással játszottam végig a játékot, amilyen kép alakult ki bennem a konfliktusból, az alapján hoztam meg a végső döntésemet (aztán 5 perccel később az összes többit az acsiért :D).

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #20 üzenetére

    A monológot ingame párbeszédekből vágták ki, ugyanúgy, mint az előző játék előzeteseinél, a rejtett augmentációk meg a sztori részei lesznek, azért voltak kihangsúlyozva.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #22 üzenetére

    Az elsőt onnan, hogy ugyanígy volt megcsinálva az előző játéknál is a fő trailer. Mikor itt arról beszél, hogy végig tud menni a pályán lopakodva, de gyilkolva is, az lehet, hogy nem kerül be a játékba, de minden más igen. Inkább adtak volna ki még egy 2 perces videót, ahol elmondják külön, hogy ezt a játékot is végigtolhatjátok sneaky-ben meg rambóban is? Az lett volna igazán fantáziátlan.
    A másodikat onnan, hogy (ahogy te is mondtad) szájba van rágva, hogy új képességei vannak, ugyanúgy ahogy az előző játék trailerénél ki voltak hangsúlyozva az akkori képességei. Ezt a rejtett augment szálat ugyanúgy tudják integrálni a sztoriba, mint az elmegyek a dokihoz új cuccokért ötletet (azt amúgy sehol nem mondta, hogy senki nem tudott róla).
    Nincs új a Nap alatt, teljesen ugyanaz a sémája ezeknek a videóknak, mint a Human Revolution-é volt x éve.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #25 üzenetére

    De a HR-ből miért kéne kiderülnie bárminek is? Pont azért volt most ez az előzetes, hogy előzetesen mutasson valamit a játékból és kicsit felfedjen a sztoriból.
    Igazából nem értem a problémádat, mert azt kéred számon a játékon, amiről a játék majd szólni fog valószínűleg. Az, hogy Adamnek vannak még rejtett képességei és most erről beszél, egyértelmű, hogy a nyomozás része lesz, körülbelül olyan kaliberű dolog, mint a Bioshock Infinite-nél a bring us the girl and wipe away the debt mondat. Benne volt a trailerben, előrevetíti a játék sztoriját, sőt, az alapját adja, nincs köze a korábbi részekhez.
    Szerintem amúgy részben porhintés, annak viszont ügyes: arról beszél Adam, hogy vannak új, eddig nem tapasztalt augmentációi, közben mennek a mozgóképek a rengeteg új augment képességről (hack a kézből, peps a kézből, shock a kézből, stb.). Na szerintem pont nem ezekre gondol, ezek csak szimplán a korábbiaknál fejlettebb augmentációk, amiket az elmúlt 2 évben pakoltak bele. Klasszikus megtévesztés.

    A marketingessel azért nem értek egyet, mert most belegondolva az előző játéknál is volt videó arról, mikor a dev beszélt a többféle megközelítésről, viszont aztán ez a játékba is bekerült, mikor Adam beszélt Sariffal a helikopterben és akkor gyakorlatilag ugyanezeket mondták el ketten. Ugyanúgy a karakterek szájába lett adva, mint itt az előzetesnél, csak nem tűnt száraz monológnak.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák