Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Hát nemtom. Én már kicsit ott ledobtam a láncot, amikor Adam benyögi, hogy "Komolyan, ennyi minden szupercucc el volt még rejtve az augmentjeimben?"

    Ööö...he? Ezt nem egy zs kategóriás sci-fi "forgatókönyvéből" vették ki véletlenül? Egy olyan triplaA játéknál, amelynél elvileg fontos lesz a sztori egy ilyen húzás kissé aggasztó. Mérhetetlen fantáziátlanságról tanúskodik. Nyilván mindenki érti ennek az okát, folytatás, újat kell felmutatni. Oké. De komolyan, nagy dolog lett volna annyit írni a szerencsétlen karakternek, hogy XY ZK okból elküldte BC helyre, hogy felturbózzák kicsit az augmentjeit. Kész... Nagy feneket nem kellett volna keríteni a dolognak. De ez, hogy ez a sok új képesség mindvégig ott volt Adamben, csak senki nem tudott róla...hoppá. :W A Mankind Divided folytatásában meg kiderül, hogy Adam valójában telepata, sőt telekinetikus képességei is vannak, plusz fagyaszt a lehellete, és úgy teljesen mellékesen, egy mesterséges inkubátor is bele van építve, amiben a tökéletesre manipulált genetikájú embriót hordozza...csak ugyebár erről sem tud senki. Még...

    Másrészt ez a trailer narratíva szempontjából szerintem katasztrofális. Adam szinte már explicite a játékoshoz beszél kifelé, csak éppen nem E/2 személyben. Már vártam, hogy mikor jön "a következő nagy kaland befejezése után még újabb kiegészítő missziók is várnak rám". Adam maradjon Adam. A fejlesztők meg elmondhatják nekünk sokféleképpen, hogy milyen jó lesz nekünk, mert mi minden fog nyújtani a játék. De hogy a megszemélyesített karakterrel mondatják el mindezt a bújtatott marketingdumát, az megint nem sok fantáziára utal az én szememben.

    Lehet a HR trélerei is ilyenek voltak, azok nem maradtak meg. Lehet azért, mert azokat úgy láttam, hogy nem játszottam (akkor) még Deus Ex játékkal. Mindenesetre nagyon remélem, hogy küldetéseket jobban és okosabban írják meg, mint ezt az előzetest.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák