Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri78

    őstag

    Én tényleg nem értem a sok problémát...

    Egy normális videokártya kerül annyiba mint egy konzol...és azt is cserélni kell 2-3 évente. Egy csúcs meg 2-3szor annyiba...
    Ha még hozzávesszük a kényelmet és az exclusive címeket, akkor egy "2-3 évente lecserélem a konzolom" dolog egy picit se drága.

    Tegyük hozzá, hogy aki ps4-et vesz, az nem létminimumon él, vagy ha igen, akkor a pc-t se tudná fejleszteni, csak ügyebár ott van az a csúnya szokás, hogy mindent "lebugázok a netről".....

    Egy ps4 játék 16-18e huf, 5 új játék áráért kapsz egy új konzolt. (és akkor még a régi is megvan)

    Szóval engem egy picit se izgat, hogy 3 évente konzolt kell cserélni, mert minimális plusz költséggel kivitelezhető.

    "...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

  • Beri78

    őstag

    válasz Peat;) #34 üzenetére

    Igazad van - de nem mindenki szemszögéből igaz ez. Persze az sem, amit én mondtam :)
    A lényeg, hogy ez egy luxus termék. Nem olcsó a kényelmes, minőségi játék semmilyen platformon, legyen szó XO, PS4 vagy PC-ről. A gyártók minden esetben tolják ki az árakat, és szondázzák, mennyiért lehet eladni a terméket - most ez az árszint (sajnos - én is örülnök 13-ad nyitóáraknak az AAA címek esetében).
    Ha valaki játszani akar, meg kell fizetnie ezeket a költségeket. És bizony kifizetik a játékokért ezt a nem kis pénzt...de gondolom Te is látod, hogy csak az itteni fórumokat olvasva milyen mennyiségben vásárolnak emberek első napos játékokat 18-20 vagy gyűjtői kiadásokat akár ennek az árnak a duplájáért.

    Játékok tekintetében, ha valaki első nap szeretne az új címmel játszani, akkor kifizeti a közel 20ezres árat, de ott van azért a hardverapró is;), pár nap vagy hét és "emberi áron" lehet venni játékokat.

    Én annyira nem érzem a több játék hiányát, mivel nem napi szinten 3 vagy több órákat játszok. Nekem bőven elég az, ami van. De elismerem, hogy kevesebb a cím, mint az az előző generációnál volt. Itt van szerintem a legnagyobb különbség felhasználó és felhasználó között...valószínűsítem, hogy 20 évvel ezelőtt én is háborogtam volna egy ilyen szituban...

    Én PS3-nál váltottam PC-ről, és még így is azt mondom, hogy bőven megérte - nekem, az én felhasználó szokásaimhoz mérten. (Amellett, hogy van csúcs kategóriás PC-m is, folyamatos fejlesztéssel - de csak munkára használva)

    "...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Új hozzászólás Aktív témák