Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Beri78 #28 üzenetére

    De nem is kell, mert visszafele kompatibilis. Lehet úgy venni, hogy az új konzol miatt váltani kell, mert a régin ronda a graf, meg lehet úgy is, hogy az új konzollal szebb a graf. Illetve van vérpistike, akinek mindig az aktuális legjobb KELL. :D

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • schawo

    titán

    válasz Beri78 #28 üzenetére

    Egy fölösleges PC vs konzol flém indításaként elmondhatnám, hogy szerintem miért nem éri meg az egész next gen konzolosdi (bezzeg régebben PC-sként a PS3-ra rettentő irigy voltam), de már a korábbi hozzászólásom is fölösleges volt, és ez egy PS topik, így kihagyom.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • mildwood

    tag

    válasz Beri78 #28 üzenetére

    Itt nem az árral van baj, hanem a konzol alapfilozófiát bontják meg, miszerint fix a hardver egy generáción át...jön a széttöredezettség, meg a gyengébbre már nem optimalizálunk úgy trend...én teljesen meg vagyok elégedve a ps4 teljesítményével és kb észrevehetetlen hangjával, csak ne szarul futó játékokat adjanak ki rá jövőre, mert jön a szuper 4k Neo és minden figyelem arra megy át...de a Sony ennyire csak nem hülye, hogy egy halom vásárlót átállít a másik oldalra...mert lásszk be a box-nál sokkal szimpatikusabbak az előfizuhoz adott játékok meg a visszafelé kompatibilitás..

    P

  • Peat;)

    veterán

    válasz Beri78 #28 üzenetére

    A játékárban igen nagy haszonkulcs van, mert a konzolgyártó is leszedi a saját jussát a kiadó mellett. Így a mostani "konzollal" egyszer kifizettetik egy nyereséggel árult eszköz árát, majd a software oldalon két irányból termelik a marzsot a fogyasztón. Majd ha szeretné valaki a komolyabb grafikát akkor megint egy eszköz árát. Ez azért kezd sok lenni.

    Ezzel szemben a ps3 és x360 egy veszteséggel árusított gép volt amik kb kétszer ennyi ideig voltak piacon fő támogatás mellett, ugye ezt még nem tudjuk hogy itt milyen szintű lesz a mostani konzolok támogatása, annyira rossz azért nem lehet, de nem az előnyükre válik az upgrade az is biztos.
    Az áruk nagyon vegyes volt a régieknek, de az x360-ból nagyon hamar volt 60 körül árusított gép. A software fogjuk rá hogy hasonló áron ment, de sokkal több exkluzív, minőségi cím volt. PS4-en a legélvezetesebb címek közül sok remastered ps3 verziós játék. Én egyetlen egy pontot sem látok ahol ne lenne rosszabb ez a generáció mint az előző volt.

    Lehet mondani hogy ez nem gond, mert valóban nem dong. Gyártói szemszögből ez nagyon ideális termékmodell struktúra, csak megfelelő marketing kellett a gépezet mögé. Tökéletesen sikerült, a szakoldalak egy az egyben leközölték hogy ezek a világmegváltó technológiák amelyek elhozzák az evolúciót (utalgatással arra hogy a pc végleg megdöglött). Persze hogy meggyőzték a vásárlókat. Nagyon sok pc-s váltott most konzolra, az a marketing szál is sikeres volt. Míg előző genben amikor tényleg nyilvánvalóan erőgépeket lehetett kapni jó áron akkor ez kevésbé volt jellemző. Ez a marketing ereje.

    Ettől még kényelmes jó gépek, csak éppen kicsit kevesebbet nyújtanak a saját korszakukban mint az előző gen a sajátjában, magasabb költségek mellett. Bárhogy lehet ezt magyarázni, a fogyasztók rosszul jártak és kész. De ez csak anyagi oldal. Ettől ez még szórakoztat és egy luxustermék, így sokakat nyilván nem érdekli hogy kicsit többet nyernek rajta.

Új hozzászólás Aktív témák