Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz nostrum #8 üzenetére

    Nem élményről beszélek, hanem elemi logikáról. és ha nem logikus valami, abba joggal kötök bele. Semmi bajom a filmmel egyébként, az egyik kedvencem így is, mert el tudok vonatkoztatni ettől a kis hibától. :R Mindemellett nem úgy néztem a filmet, hogy hibát találjak (sokadszor sem úgy nézem újra), egyszerűen csak feltűnt a baki. Teljesen objektíve meg kéne érteni, hogy attól, hogy kasszasiker, még nem lesz logikus és jó egy film, elég csak a Pókembert vagy a T3-at megnézni.
    Elméletben ráadásul a jelek szerint tájékozottabb vagyok másoknál az idő terén is, ami viszont nem meglepő a témát övező tudatlanságot ismerve (amely újra és újra megerősítést nyer). Nekem nem annyi az időutazás, hogy na, itt egy jó ötlet, aztán csinálunk belőle valamit.
    Mint írtam, szeretek mászkálni, mert ha csak menni akarnék előre, nyugodtan beérném egy csővel, mert amiről írsz, az tulajdonképpen ez. Ok, tegyenek oda határokat, de valami hihetőt! Mellesleg az sem tetszik, hogy felmászni nem tudok semmire, de ilyen csak CoJ-ban van, másutt sehol, erre éppen ezért nem is tértem ki. Egyébiránt nem csak Oblivionban válogathatsz irányokat illetően, néhány FPS-ben is. De Oblivion tényleg a legigényesebb game, amelyet valaha láttam.
    Nem fogadtam barátságosan a kritikát? Nem hiszem, hogy barátságosan, vagy bármilyen érzelemmel kéne fogadnom. Szerintem téves érvekkel kaptam reakciót az elemzésre, és igyekeztem ezeket a megállapításokat, illetve téves kiindulási alapjukat (pl. előző mondat figyelembe nem vételét) logikusan megcáfolni. Semmilyen érzelem nem vezetett. Mellesleg megköszöntem ott, ahol a sietségben rosszul fogalmaztam, és kijavítottam a hibát.
    Most mit szólnál, ha elkezdeném elemezni a CoJ logikailag értelmetlen végét? Amikor fejbelövöm a főellenséget, de túléli, mert páncél van a testén, aztán a végén meg meghal, amikor a páncéllal védett testét találom el? Ez elnézhető hiba lenne?
    Blacksite-ról van (igaz, képmentes) képmentes elemzés a blogomban, és ha elolvasod, láthatod, hogy nem kötözködöm szánt szádékkal egy játékkal. Nagyon lehúzták, viszont szerintem nagyon is jó game, nekem csak a rövidsége nem tetszett, főleg a 12GB-os terjedelem ismeretében.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák