Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trak

    addikt

    válasz tildy #59 üzenetére

    Ez csak egy rövid összegzése volt az elmúlt 1 évnek, ennél azért jóval több minden történt, az érzelmes és nehezebb részeket direkt kihagytam, volt az is bőven. De mindent nem fogok leírni, beszélni róla más, de megörökítve nem lesz. Pedig egy 10-15 oldalas írás biztos kijött volna belőle, illetve ha kitérek a társadalmi hatásokra és elkezdek filozofálni, akkor akár egy könynek is nekikezdhetnék :)

    Az agyalást ismerem... ezért írtam, hogy nem szabad sokat gondolkodni, legfőképpen nem szabad elkezdeni kombinálni, mert csak rossz vége lesz a dolognak. Olyasmiket csinál az ember, amiket később szinte biztos, hogy megbán.
    Minden férfisovinizmust mellőzve (amúgy is távol áll tőlem) mondom, hogy a nők kombinálása sajnos még egy picit rosszabb is, mint a férfiaké, több érzelem van benne, vagy szabadul fel, és kicsit átgondolatlanul cselekedszenek. Legalábbis ez a tapasztalatom, de lehet hogy nem csak a nőkre igaz, de én valamiért náluk figyeltem meg.

    A legfőbb jótanácsom: ismerősök, haverok, barátok, minden mennyiségben, még akkor is, ha épp akkor úgy érzed, hogy nincs kedved hozzá!
    Ne aggódj, idővel kialakulnak a dolgok.

    ''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Új hozzászólás Aktív témák