Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz anaqer #36 üzenetére

    A látszat néha csal. És lehet , amit mutatok kifele, az csak kompenzálása bizonyos dolgoknak . Lehet.
    Talán idővel ...Változom....Lehet ez kellett hozzá...

    Lipi: Valaki mondta, hogy próbáljak már kicsit más szemmel nézni a dolgokra. Hát legyen már bennem tartás, nézzem már meg mit csinálok. Érdemes magam tönkretenni, emiatt?

    És ez volt az a pillanat, mikor azt mondtam , oké abbahagyom a hisztit, és felállok, és elindulok utamon .Nem kellek neki? Minek kepesszek akkor?! Minek alázzam meg önmagam? Minek kínozzam önmagam? Felesleges.
    És igen, kicsit nyugisabb vagyok:) Vagy sokkal? Fene tudja. De a mélypontok , mintha elmúltak volna, már nem fáj , hogy így alakult, talán sikerült megfelelő helyre raknom szívemben ezt az embert. 10 év. Életem 1/3át töltöttem vele. Voltak benne csodálatos dolgok, nem tagadom, de ha már így alakult... Nem tekinthetek hátra, előre kell menni. Ez ad erőt ;)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák