Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz FLATRONW #25 üzenetére

    Szerintem a korábbi videón semmi gond a grafikával, leszámítva a túl sok film grain effektet, az szerintem nagyon zavaró, lehet, hogy te is erre gondolsz.
    Amúgy meg persze, hogy nincs a motorra sok játék, mivel nem licencelhető, kizárólag belső stúdiók használhatják. Jelenleg 4 darab játékról tudni, hogy Tech 5-re épülnek, de ez a szám a jövőben valószínűleg emelkedni fog.
    Amúgy a Tech 5 igaz, hogy hardveres megatextúrázásra van kitalálva, de mivel a Rage idején még nem létezett PC-n olyan hardver, amely megfelelő lenne a célra, így a Rage esetében szoftveres megatextúrázást alkalmaztak, ami sokkal rosszabb, mint a hardveres.
    Május 20-án meglátjuk, hogy a MachineGames mit tudott alkotni a Tech5-el, aztán augusztusban ugye a Tango alkotását vehetjük alaposan szemügyre.
    Mondjuk a Tech5 messze nem is olyan jó motor, mint a legújabb CryEngine vagy az Unreal Engine 4, de azért szerintem egy tisztességes látványt képes alkotni. (Abban én is egyet értek, hogy a Rage nagyon csúnya volt.)

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák