Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Drizzt #27 üzenetére

    Hát nem tudom, én nagyon sokat játszottam Oblivion-al és azért látok fejlődést... nem mondom, hogy égbe kiáltó de szerintem signifikánsan szebb mint az Oblivion. Pláne ha az avarral borított juhar fás erdőket nézem vayg a mezőket, azok nagyon szépek szerintem. Az egésznek a struktúrája jobb, sokkal élethűbb mint az Oblivionban. Bár, hogy őszinte legyek azért hozzá kell tennem, hogy nekem az Oblivionnal nekem a mai napig semmi bajom és a legjobbat azzal a játékal tudok elszórakozni... :)

    Számomra a TES volt A játék a Morrowind óta, úgyhogy lehet kicsit elfogult vagyok persze de szerintem abszolút nincs miért szégyenkeznie a Skyrim-nek.

    DDekany: Ne aggódj amiket leírtál azokban mind történt fejlődés! :) NForce fórumon van egy tag aki a kapcsolatai révén kapott egy júliusi press copy-t (PC) és ő írogatott minden félét de leginkább pozitív dolgokat. A játék egyébként sokat merített a Fall Out-ból ami nem feltétlen rossz. Egy idegesítő dolog maradt meg állítólag: amikor ellopunk valamit egy házból és oda mész egy őrhöz valamiért akkor az valami csoda folytán azonnal megvilágosodik és rájön, hogy bűnt követtünk el így letartóztat... ez nagyon idegesítő volt már az Oblivion-ban is de volt is rá mod. Majd biztos itt is lesz de az is lehet, hogy a végleges verzióban már javítva van a dolog.

    A Witcher-t én semmilyen aspektusban nem hasonlítanám a TES sorozathoz... Igazat adok azoknak akik azt mondják, hogy a Witcher nem RPG. Van egy adott karakter viszonylag kevesebb alakítási lehetőséggel. Nem tud az ember annyira azonosulni vele mert adott, nem mi kreáljuk. A witcher egy nagyon jó játék de nem hasonlítható a TES-hez. Pl. Vannak nagy pályák de zártak. A TES az teljesen sandbox.

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák