Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi

    tag

    Jó lett nagyon a játék, illetve az írás is nagyon jól sikerült, egyedül az értékelés ami nem fedi a valóságot, bár ez az én magán véleményem, de 10 pontot adni a grafikára azért ez nem kicsi elfogultságra utal (kb. 8, nagy fan-ság esetén 8.5 lenne a reális pontszám), sőt inkább már fanatizmus:D Margit, hát normááááális? :DDD A bugokról nem is beszélve, szikla le és felmászása épp milyen kedve van a programnak, van ahol felenged (járat\út nélküli részekre gondolok), van ahol bármit csinálok nem tudom elfűzni, majd 1-2 perces próbálkozása után meg gondolja magát és átenged a program. De a víz alatt történő gyaloglás sem kutya, levegő nélkül percekig, akár órákig is járkálhatunk a fenéken mindenféle következmény nélkül (lássuk be ez még a II v.háborúban sem mindig sikerült a tengeralattjáróknak). Sorolhatnám még, de ettől függetlenül egy nagyon jó játék lett a Skyrim, így aki nem vad realista annak bátran tudom ajánlani.

    Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

Új hozzászólás Aktív témák