Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Nagyon jo teszt nagyon sok mindenre kitersz! (Viszont a segitokrol nem nagyon irtal - ha jol lattam, pedig ez is teljesen uj elem a sorozatban - es sajnos szvsz ez sajnos peldaul nem sikerult valami jol (elvesznek, nincs semmi visszajelzes roluk, nem tudom hogy fejlodnek-e, nem igazan valaszhatom ki hogy mit csinaljanak, stb) remelem ezzel kapcsolatban majd lesz patch)

    Kulon orulok, hogy a grafikat nem huztad le ok nelkul (pedi a topikban minden masodik hozzaszolas grafika panaszkodasos/hekkelos) mert szerintem is gyonyoru szep, es nem csak egy ilyen kaliberu jatekhoz kepest, hanem egyebkent is, iszonyatosan hangulatos, pedig en csak mediumon jatszom! Tok fura, hogy rengetegen ilyen sokat foglalkoznak a kulcsinnel....

    Azt nem tudja valaki, hogy Mp3-at hogy tudok hozzaadni a jatekhoz? Regen a Morrowindhez lehetett! Letoltottem a Morrowind+Oblivion soundtackjet, es kiegeszitenem a Skyrimet, hihetetlen milyen jok zenek voltak az elozo reszekben is. (nekem foleg a Morrowind zenei tetszenek)

    Engem meg egyszer sem vagott ki a jatek, pedig tobb mint 60 orat tettem bele...

    Ettol fuggetlenul talalkoztam bugokkal en is, de egy ekkora jateknal nem csoda hogy nem sikerult mindent kiszurni, illetve ugyis jonni fog hozza meg boven patch.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák