Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • today05

    csendes tag

    válasz D1Rect #18 üzenetére

    hehe, van benne valami, én is már évek óta játszogatok vele, de ez így jó.

    szerintem nem lehet minden nap ugyanazzal játszani hosszú időn át, egy egészséges embernek kell a változatosság.
    Ez az egyik oka annak, amiért nem szeretem az mmorpg-ket,
    a másik az, hogy én konkrétan azért szoktam játszani, mert kiszakadhatok a hulye emberek által lakott világból, akkor most őszintén miért mennék egy hulye emberek által lakott virtuális világba? az igazán hülyék nagyját ugysem tudnám ott sem kinyírni, mivel nem lenne annyi időm feltápolni a karaktert mint nekik :DD

    szal TES V -t a népnek, remélem mire lefut a mass effect 3 kijön és single player lesz, ahogy annak lennie kell.

  • Wolverine

    félisten

    válasz D1Rect #28 üzenetére

    Ja, mint pl. Vin Diesel :DDD (nem, nincs hivatalosan megerősítve, de több megnyilvánulása alapján erősen gyanús)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Wolverine

    félisten

    válasz D1Rect #31 üzenetére

    Vin Diesel WoW-ozik. Méghozzá a hírek szerint hardcore raiderként, ami komoly end-game játékost jelent; azt, akire itt azt mondanák, "nolifer kocka".

    #30: nekem sincs több időm, mint napi 1-2 órám általában, és van, hogy hetekig nem csinálok többet, mint belépek, kiürítem a postaládát, és a naponta egyszer elvégezhető műveleteket (mint bizonyos cuccok legyártása) megcsinálom. Aztán ha kicsit ráérek, akkor komolyabb dolgokhoz is hozzáfogok. Az is igaz, hogy a valódi end-game tartalomig soha nem jutottam el; de ez nem is érdekel.

    #32: bármilyen meglepő, egy MMO-ban is lehet pörgős dolgokat csinálni. Pl. a Global Agenda, ami február 1-jén jelenik meg, egy TPS lesz, ahol az egyes frakciókkal a világuralomért lehet harcolni. Ha a WoW-ról beszélünk: eljutsz lvl10-ig - ami még egy kezdőnek is max. 2 óra játékidő, kivéve, ha bámészkodik és nézelődik is közben -, és onnantól kezdve elég, ha Battlegroundokon PvP-zel egy órát naponta... (mondjuk néha nem árt pár küldetést is megcsinálni, hogy azért hozzájuss némi gearhez és pénzhez) Azok pörgősek, kis csapat kell hozzájuk, és most már xp is ját értük, vagyis fejlődsz is közben; már ha nem akarsz a klasszikus, "küldetéseket teljesítek" módon szintezni. Ráadásul a WoW sztoriban is erős, ha hajlandó vagy elolvasni a questek szövegét és értesz ennyit angolul - és a mostani, sokszor valóban idegesítő fejlődést resetelni fogják az új kieg érkezésével, ugyanis teljesen újraírják az első 60 szint összes küldetését...
    Az tény, hogy egy MMORPG hosszú ideig játszható. De akárhogy is nézem, itt a fórumon mindig sírnak az emberek, hogy milyen rövidek a mai játékok és milyen jó is volt a régebbi, 80+ órás játékidővel bíró játékok idején... ;] (nálam a WoW-val töltött tiszta játékidő jelenleg olyan 150 óra körül van 4,5 év alatt, szóval nem lehet azzal vádolni, hogy semmi mással nem foglalkoznék...) Gyerekek, család? Tudod, hány családos ember játszik, akár a gyerekeivel vagy a párjával? :)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák