Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    Én is elkezdtem most, hogy ingyen van egy hétig. Kellemesen csalódtam eddig, elég komplex. Esélyes, hogy megveszem az alap játékot, elég olcsó most.

    Kb. 10 évig játszottam rövidebb, hosszabb kihagyásokkal MMO-t (Lineage 2). Nem mai játék, de mivel még mindig frissítgetik így azért van bőven mögötte tartalom és fejlesztés, eddig nehéz volt felérni hozzá, de úgy tűnik, hogy az ESO közel áll. Bár nem hiszem hogy vannak itt 500 vs 500 várostromok vagy hasonló, de akkor is jó szórakozás az ESO

    Más:

    Rákötöttem TV-re a gépet (Samsung 50" 4k) (1070 vidkari) és most elkezdte azt csinálni, hogy ha indítom a játékot teljesen bepixelesedik az egész. Olyan, mintha alacsony felbontásban lenne pedig nincs. Ugye windows (10) rá van zoom-olva 250%, hogy lássak is valamit a 4k felbontásnál. Valamit állítottam szerintem vagy nem tudom, tegnap még nem pixelesedett be. Valaki találkozott hasonló problémával? Gondolom a felbontás zavarodik meg de bármire is állítom játékon belül akkor is pixeles. Csak úgy tudom megoldani ha alt-tab és átállítom a felbontást kisebbre majd vissza 4k. Viszont úgy elvesztem a 60 Hz-et. 30 Hz meg nagyon darabos.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák