Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Lehetséges ennek nekiülni úgy, mint ha egy offline single player játék lenne, és egyedül játszani, figyelmen kívül hagyva az MMO elemeket? Illetve ha ennek így meg is vannak a korlátai, azért élvezhető, jobban megérheti, mint mondjuk másodjára is végigjátszani a Skyrim-et?

    Régen teljesen figyelmen kívül hagytam ezt a játékot, mert kerülöm az MMO-kat (ha néha láttam valakit ilyennel játszani, vagy esetleg kipróbáltam, mert kaptam valahonnan egy beta kulcsot, vagy olvastam egy ingyenes időszak hírét, akkor hamar nyugtáztam, hogy sok tekintetben nem nekem valók), ez pedig ráadásul előfizetésesként indult, és nem volt spontán alkalmam ingyen kipróbálni (de annyira nem is érdekelt, hogy direkt keressem a lehetőséget).

    Nemrég feltámadt bennem a nosztalgia (gondolom a felújított kiadás hírére), hogy esetleg megint elővenném a Skyrim-et, aztán mikor ennek kapcsán utánanéztem van-e már hír a folytatásról, véletlenül belebotlottam ESO videókba, ahol valaki azt mondta, hogy ennek az ESO-nak egy jelentős része (100+ óra) gyakorlatilag akár egyjátékos kampányként is végigjátszható. Ekkor megnéztem, és láttam hogy már havidíjmentes, és még némi leárazás is van most (bár a Gold Edition most sem olyan olcsó, hogy pénzfeldobás jelleggel megvegyem és kipróbáljam hogy ~10 percet, vagy ~100 órát akarok vele eltölteni).

    Mondjuk közben látom, hogy sokak szerint nagyon gyenge a játék, viszont ők általában MMO-ként ítélték meg...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák