Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz #47053824 #36 üzenetére

    Igen, nekem is rögtön beugrott amikor megláttam, hogy én azt a nőt ismerem valahonnan. Elkezdtem pörgetni az eseményeket és rájöttem, hogy csakis valamelyik TV Show lehetett az. Aztán olvastam a hozzászólásokat és ott már meg is fejtették addigra, hogy hol láttam. Tényleg ő az. Szép kis család, mondhatom :U

    (#37) Crystalheart: Igen, itt már valószínűleg nem csak arról van szó, hogy csípi a rendőrök szemét az, hogy "külsősök" magánakcióba kezdtek és mégis sikeresebbek, mint maga a rendőrség. Biztos, hogy TomCat személye és politikai nézetei is közrejátszanak a kirekesztésben, de én még azt sem tartom kizártnak, hogy van emögött valami más (komolyabb) szennyes is. Mindenesetre egyszerre elkeserítő és brutális, hogy az ilyen bűnözőket be sem viszik, vagy ha mégis, akkor még aznap szabadulnak is. A Tolvajkergetők csapata meg házi őrizetben csücsül január végéig, mert meg merték védeni önmagukat egy ilyen tolvajjal szemben. Pedig a rendőrök orra alá van tolva minden bizonyíték, ami csak kellhet. Videó felvételek, vallomások, szinte dolguk sem lenne, csak bevinni és benntartani őket. És nem... még így sem működik. :(

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák