Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Hát, szerintem már elég régóta nem arról szól a gazdaság, hogy az embereknek minél hasznosabb/időtállóbb.. terméket adjanak el. :U
    Egyébként jó pár kütyü valóban hasznos (pl. a telóról kapcsolható lámpa, amit én is meg fogok csinálni, már meg is van hozzá (fejben) minden, csak időm meg antilustaságom legyen hozzá), de pl. az okoshűtő az még viccnek is rossz.
    Szerk.: de azért remélem divatba jön valamikor a minőség, illetve jó lenne ha megtörne már ez a mostani közgazdaságtani modell.

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • TomMusic

    őstag

    válasz Egri Imre #17 üzenetére

    a mesterséges intelligencia
    Én kicsit pesszimista vagyok e téren, szerintem ez csak illúzió. Nem hinném, hogy valaha lesz egyáltalán olyan formában, ahogy most gondolnak rá az emberek. Pedig ma a Sci-Fi filmek elengedhetetlen része valamilyen MI eszköz (pl. Vasember - Jarvis :D ).
    Inkább ahogy írtad, asszisztensként tudna működni, tehát csak nagyon erősen egy témára koncentrálva, vagy csak általános kérdésekre válaszolva. Bár.. kitudja. Nem rég ugye azt hitték, hogy a PC-k nem lesznek elterjedve a háztartásokban, aztán meg mégis.. :)
    Na ez most kicsit értelmetlen agymenés volt. :DDD

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák