Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Pocok256 #62 üzenetére

    Ez így van, pláne ha nyomtatott papíron vállalja a gart + nyugtát is ad róla, továbbmegyek, gyerekkori jó cimborám (mint kiderült) és kb. kilószámra hozzák be őket kintről. Meg én nem szoktam megijedni ám egy alaplapcserétől, eBay-en annyi van mint a nyű, most pl. a saját ex-céges Fujitsu Siemens-emben cserélek billentyűzetet, .. bár ezek az üzleti hp-k nem azok a kifingós fajták. Legalábbis ez a széria nem.

    Lényeg a lényeg, pofánb*ott az építési minősége a laposnak és még én is megirigyeltem hugomtól.. ő kiköltözött külföldre, az asztaliját eladtam neki 85-ért, 75-ért pedig kapott egy ilyet, beépített webcam is van, Skype-ra, Facebook-ra, netezni über, SSD, 4G RAM, Win7 és kapott ajándékba egy 3 méteres DisplayPort - HDMI kábelt is, legyen mit kitenni tv-re. Eddig csodásan szuperál. A beszer forrás hálistennek ismeri a céget, akitől veszik, személyesen is. Egy manager hölgyé volt, aki alig használta, mivel asztalin dolgozott a cégben. Persze ez lehet így is kamu a rosszmájúak szemében, de én bízom a srácban, na meg a laptop állapota ,... mintha most emeltem le volna a polcról.. zéró karc, gyönyörű fullfémtömb hatás, nulla reccs-ropp, ez egy tank :)

    Szóval jól körbenézve járhatóbb út egy ilyen gép sztem, mint bármilyen új. Azóta ugyanerre a típusra hajtok jómagam is :D (Kicsit kimaxoltabb modellt, i7, dedikált VGA, max RAM és akkor a Photoshop is eldöcög vele, hozzá egy nagykijelző DP-n kötve és csókolom).

    Amúgy 8460p, bocs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák