Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Feketében a kinézettel nincs baj szerintem. A tudás meg egy tök alap telefon. Viszont ott az mp3 ami tök ugyanaz ránézésre mint w800-ban és társaiban, ok kell hozzá venni 4k-ért egy fülbedugós cuccot, meg majd memkártyát. Ha nem ilyen memkártya menne bele, hanem olcsóbb duo pro akkor szerintem nagyon jól sikerült telefon lenne, nem értem miért baj az ha egy alap telefont ellátnak mp3 lejátszóval, tavaly ilyen modellt kerestem de egyszerűen nem volt (illetve 2005 végén, 2006 legelején kerestem mp3-as olcsó telefont). w300 mellett viszont így szerinem is tök fölösleges volt kiadni, gondolom annak leállították a gyártását és mivel gyártanak w200-hoz hasonló telefont így költséghatkényabb a cucc.

    [Szerkesztve]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Bog #57 üzenetére

    ''A Walkman pedig eddig egyet jelentett a minőségi zenehallgatással. Az itt borul. Ezért lett lehúzva.'' - Nekem ez új, mert a tesztből nekem az jött le, hogy a zenehallgatás része = w800-assal a fülest leszámítva (4k jó magyar huf), de k750 alapfülese se volt kritizálva a tesztjében anno. Rosszabb a minőség? Recseg, gyengén szól vagy mi? A minőségi zenehallgatás nekem a hangot jelenti nem azt hogyan néz ki a műanyag/fém cucc a zsebemben/kezemben az előadó kiválasztásáig. Amennyiben meg ugyanaz mint w800 (fülesével ki kéne próbálni) akkor nem igazán értem a walkman név problémáját, mivel minőségileg és funkciókban megegyezik. Akkor a w800 se walkman.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Bog #63 üzenetére

    A tartozákok hiányával és a telefon silányságával én is egyetértettem, szerintem mindenki, talán csak a walkman név van túlértékelve és okozta a félrértéseket. Szerintem ez egy felirat és egy egyszerűbb zenelejátszó softban nyilvánul meg. Valószínűleg az ár miatt maradt ki a jobb füles és memória, ami nagy hiba és ezt elismerem valóban lehet kritizálni, walkman tudású telefon ha még ráköltenek 1xk körül. Mindenki jobban járt volna ha w300 marad gyártásban ezt meg elfelejtik. (na meg alóskategóriába kicsit drága még ez a micro fajta memkártya, pro duok meg elég olcsóak lettek, ez is értelmetlen lépés volt)
    Valószínű csak azért állok ki mellette, mert az mp3 minőségi lejátszása egy telefonban nálam már alapkövetelmény, hiszen helyet nem foglal, akksit nem terheli túl és minek akkor 2 külön eszköz, talán az mp3 lejátszók az a terület amit egészében képes kiváltani a telefon, bármiféle hátrány nélkül az én felfogásom szerint.

Új hozzászólás Aktív témák