Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Peat;) #61 üzenetére

    A K750i nem Walkman. A W200i viszont igen. Mit kaptunk eddig a Walkman készülékektől? Brutális fülest, bőséges memóriát, megfelelő adatátvitei képességeket. A Bluetooth pedig sajnos jelen van az általános iskolákban, erre akkor döbbentem rá, amikor az unokahúgom egy E530-cal jött karácsonyozni, és az volt a vágya, hogy az ilyen-olyan hülye csengőhangjait átküdje nekem. Hetedikes.

    Ugyanakkor felhívnám a figyelmet arra, hogy a teszt kitér a készülék összes funkciójára, tényszerűen. Emellett a szerző nem rejtette véka alá saját benyomásait sem. Aki nem ért egyet a cikkíróval a hiányosságok kapcsán, az bátran vegye meg és szeresse a W200i-t.

    Low-end telefonért pedig tudunk rajongani. Lásd E250, vagy Nokia 1112. De a Z310i sem okozott sokkot. Viszont egyik sem akart többnek látszani, mint ami.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Peat;) #74 üzenetére

    Azt hiszem, hogy alapvetően egyetértünk. A megítélésünkben csak annyi az eltérés, hogy számomra a Walkman telefon attól volt az, ami, hogy egy minőségi MP3 lejátszónak megfelelő kiegészítőket adtak hozzá. Hiszen SE nélkül mondjuk pont erről szól a Walkman brand. Most viszont nagyon nem így történt, ezt a telefont K200i néven kellett volna kihozni, mingyárt más lenne a fekvése, mert akkor nem várnánk el tőle olyasmiket, amit a többi Walkman viszont alapáron adott. Ettől még a célcsoportnak megfelelő lenne, hiszen MP3 lejátszás a K szériában is van.

    Itt szerintem sajnos ez már a nyúzzunk le még több bőrt kategória. Eddig nem volt ezzel a szériával bajom, minden célcsoportnak megvolt a megfelelő W-je, összecsukható, elforgatató, slide, 3G, Symbian Walkmanek között lehetett válogatni, egyik-másik (pl a sokszor citált W300i) elég jó árfekvésű is lett, de zeneileg és tartozékok terén vérbeli Walkman az is. Véleményem szerint ennél lentebbre nem kellett volna lehozni egy olyan brandet, ami eddig gyönyörűen fel volt építve. De a gyártónál nyilván úgy gondolták, hogy vétek lenne kihagyni egy ilyen adut, amivel be lehet törni a low-cost szegmensbe, hogy a Walkman név miatt inkább ezt vegyék meg az emberek, mint mondjuk az E250-et.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák