Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz ATM_automata #657 üzenetére

    A szoftverrel kapcsolatban olyan tapasztalataim vannak, hogy egy esetben alig települt fel a Win7-es laptopra, megállt, megfagyott, aztán egyszer csak felkerült...utána már kalibrált rendesen.

    Ezt egyszer nekem is eljátszotta,de eddig még csak Win7nél. Nem jöttem rá mi fájt neki...

    Mivel nem jellemző rám, hogy állatira elállítgatnám a kalibráló szoftvert, ezért azt bizton állíthatom, hogy nem e miatt lehetett rossz az eredmény.
    Nehogyazthidd...
    Pont notebookoknál gyakori ha be van kapcsolva az ADC akkor elég vacak eredményt ad. A hibák leirása is elég analóg azzal amit én is tapasztalok. Egyébként mindettől függetlenül nekem is szoktam borzalmas LUT görbék kijönni notikkal, akárhogy próbálom (ugye ott eleve alig van lehetőségem kézzel korrigálni), és akármilyen készülék+szoftver kombóval, ugyhogy szerintem ezt nyugodtan irhatjuk a notikban található lehető legsilányabb kijelzők számlájára. :)

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák